У Лубнах вшанували радянських героїв

У Лубнах дітей примушують вшановувати вояків радянської армії, а влада хизується піонерами та героями СРСР

18 вересня у Лубнах Полтавської області відзначається день міста, встановлений на честь "визволення" у 1943 році.

Міська влада, серед інших заходів, організувала цілий ряд покладань квітів до різних пам'ятників та меморіальних дощок у місті. Зокрема, 16 вересня покладено квіти до пам'ятної дошки радянським піонерам, стели "Герої радянського союзу Лубенщини", пам'ятнику воякам дивізії Радянської армії (на якому є зображення комуністичної символіки). В останньому випадку до "покладання квітів" були залучені неповнолітні діти.

 
фото: лубенська міська рада
 
ФОТО: ЛУБЕНСЬКА МІСЬКА РАДА
 
ФОТО: ЛУБЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

Андрій Андрушків: "Дереву пам'яті потрібен гумус з історій"

Публічне інтерв'ю із магістром богослов'я, військовослужбовцем ЗСУ Андрієм Андрушківим у рамках виставки ГОЛОСИ Музею "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова.

Котлета по-київськи. За лаштунками найганебнішої промови президента Буша

Сьогодні багато хто справедливо обурюється ідіотським меню на честь початку російського головування в Радбезі ООН. Саме це головування означає остаточний колапс світової безпекової архітектури. Раду Безпеки ООН очолює агресор. Тому котлета по-київськи у тому меню асоціюється із промовою, яку виголосив президент США Джордж Буш 1 серпня 1991 року у Верховній Раді України.

Вибір в умовах безнадії: Йосиф Зісельс у розмові із Мирославою Барчук

Подія за участі дисидента та громадського діяча Йосифа Зісельса і журналістки, телеведучої Мирослави Барчук відбулась 23 травня у просторі Українського ПЕН. Публікуємо текстову версію розмови на тему "Вибір в умовах безнадії", яку записала Таня Миронишена.

Степан Ленкавський: «Здобудеш Українську Державу, або згинеш у боротьбі за Неї»

6 липня виповнюється 120 років від дня народження Степана Ленкавського, одного із засновників та ідеологів Організації українських націоналістів, автора "Декалогу ОУН", в якому він виклав основні морально-етичні засади учасника національно-визвольних змагань. Саме принципова і непримиренна позиція до ворогів української державності послужила підставою для заведення на нього органами нкгб оперативної справи і планування заходів щодо його ліквідації.