У МЗС РФ закликали владу США опублікувати правду про вбивства американських президентів

Марія Захарова закликала голову Держдепу США Ентоні Блінкена опублікувати всі матеріали щодо політичних вбивств президентів США.

Про це повідомляють російські ЗМІ. 

Марія Захарова закликала голову Держдепу Ентоні Блінкена "набратися мужності і таки опублікувати всі матеріали щодо політичних вбивств президентів США, зокрема Джона Кеннеді".За словами офіційного представника МЗС РФ, історія політики США "зберігає дуже багато непривабливих фактів, які навмисно замовчуються американською владою".

Марія Захарова, офіційний представник МЗС РФ: "Поки такі кричущі злочини не розкриті, вбивці не знайдені, не засуджені, я б на місці американських керівників рота не розкривала б щодо інших країн і припинила б повчати всіх інших, як їм жити".

Також Захарова заявила, що прихильники теорії "золотого мільярда" у прагненні скоротити населення Землі дійшли до України і тепер "набивають кишені за рахунок виробництва озброєнь".

 

Донос-шедевр. Юрій Смолич про Олександра Довженка

"Як у побуті у Довженка тонка культурність і вишукана естетичність легко поєднується із найпростішими смаками, із найбільш елементарними інтересами та рисами характеру сільського жителя, і навіть із найбільш примітивними старосвітськими традиціями,..

Отруєння. Фрагменти книжки Віктора Ющенка"Недержавні таємниці. Нотатки на берегах пам’яті"

Фрагменти автобіографічної книжки третього Президента України.

Андрій Бандера. Батька – за сина

У справі оперативної розробки Степана Бандери, яка зберігається в архівних фондах Служби зовнішньої розвідки України, є низка документів, які стосуються його батька – отця Андрія. Це драматична історія того, як чекісти перекладали свою ненависть до одного з лідерів українського визвольного руху на його близьких родичів.

"Примус до підданства". Перша спроба

"В ліжку з ведемедем. Сусідство з Росією як історичний виклик" - таку назву має нова книжка Олексія Мустафіна, що готується до виходу у видавництві "Фабула". Є в ній глава, присвячена експансії Російської імперії на Кавказі. Зокрема, й в часи правління у Картлі Іраклія II – царя, якому нинішня влада Грузії хоче встановити пам'ятник у своїй столиці. Чому ця ініціатива викликала таке обурення можна зрозуміти із фрагменту книжки, люб'язно наданому "Історичній правді" Олексієм Мустафіним.