Путін вирішив перенести «Безсмертний полк» на 2021 рік

До цього акцію планували провести в кінці липня

Президент Росії Володимир Путін погодився перенести проведення акції "Безсмертний полк" на 2021 рік. До цього акцію планували провести 26 липня. Про це пише РБК.

 

"Хоч як би нам хотілося [провести акцію в цьому році], але доведеться перенести захід на наступний рік", — сказав Путін, який прибув у Керч, де в понеділок на суднобудівному заводі "Затока" проходить церемонія закладки нових кораблів.

Під час спілкування з працівниками заводу Путін пообіцяв, що в 2021 році "Безсмертний полк" відбудеться "широко, потужно, гідно, красиво".

Севастополь – місто української слави. Про українців у Кримській війні

Росія у цій війні воювала переважно українськими руками – до 50% війська Імперії складали солдати, матроси і офіцери українського походження, причому матроси-українці складали близько 70% Чорноморського флоту.

Чи можна принизити Генія?

Наші предки жили у світі, відмінному від нашого. У світі, де Добро і Зло, Герой і Лиходій були чітко розділені і знаходились у постійному непримиренному антагонізмі. Релігійна свідомість вимагала устремління до святості, і навіть її антипод – комуністичний атеїзм у ХХ-му столітті змушений був на місце Святого письма встановити "Моральний кодекс будівника комунізму", який формально мало чим відрізнявся від загальноприйнятих моральних норм і так само вимагав від людини чітко визначеної громадянської позиції, моральної чистоти і принциповості.

ОУН і Тайвань проти комуністів та Пекіна

Наприкінці 1956 року з Великої Британії відбув корабель у Південно-Східну Азію, на борту якого перебували Юліан Заблоцький (керівник дипломатичної місії) та Володимир Косик (заступник керівника). До Тайбею, столиці острова, вони прибули 25 лютого 1957 року

«Людина, що не має померти». Міф про Муссоліні

Зачарованість італійців своїм дуче тривала довго, але вщент розбилася через руйнівний результат воєнних операцій