В Україні залишилося перейменувати менше 300 вулиць Пушкіна

Найбільше топонімів на честь російського поета у Запорізькій та Вінницькій областях.

Про це інформує Декомунізація. Україна.

"Це була одна з найбільш розповсюджених російських назв і поступово вона відходить у небуття. Одна з вулиць Пушкіна навіть досі є у Києві. Їх точно не буде жодної до серпня цього року", - йдеться у дописі на Фейсбук.

Найбільше вулиць, провулків та площ, названих на честь російського поета, залишилося у Запорізькій (57 топонімів) та Вінницькій (38 топонімів) областях. У Київській області слід позбутися ще 23 топоніми на честь Пушкіна.

 

Як УНР вводила єврочас. У 1918-му годинники переводили на 68 хвилин

"Україна розриває рішуче старі примусові зв'язки з Московщиною, зв'язується тісніше з західною Європою, водночас приймаючи і спільний час, вагу і міру, тому що різниці дуже ускладнюють зносини, торгівлю та подорожі..."

Іванна Климпуш-Цинцадзе: «Нам слід якнайшвидше завершити процес формування української політичної нації»

Розмова з Іванною Климпуш-Цинцадзе – головою Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України до Європейського Союзу, віцепрем'єркою з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України у 2016-2019 роках.

Андрій Андрушків: "Дереву пам'яті потрібен гумус з історій"

Публічне інтерв'ю із магістром богослов'я, військовослужбовцем ЗСУ Андрієм Андрушківим у рамках виставки ГОЛОСИ Музею "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова.

Котлета по-київськи. За лаштунками найганебнішої промови президента Буша

Сьогодні багато хто справедливо обурюється ідіотським меню на честь початку російського головування в Радбезі ООН. Саме це головування означає остаточний колапс світової безпекової архітектури. Раду Безпеки ООН очолює агресор. Тому котлета по-київськи у тому меню асоціюється із промовою, яку виголосив президент США Джордж Буш 1 серпня 1991 року у Верховній Раді України.