АНОНС: Лекція «Російсько-українська гібридна війна: історія та сучасність»

У березні минає 5 років від початку російської збройної агресії проти України, а саме: прямого застосування збройної сили та опосередкованих методів підступної російсько-української гібридної війни.

З цього приводу ініціатива "Пам’ять нації" запрошує на лекцію.

 

На лекції ви почуєте про причини, передумови та стратегічні цілі російської агресії проти України. Про політичні, соціально-економічні, гуманітарні, інформаційні та воєнні особливості гібридної війни Росії проти України.

Про локальні успіхи України у протидії російській агресії та шлях до перемоги – головні завдання, які стоять перед Україною.

Лектор: Ігор Рейтерович – кандидат політичних наук, доцент, керівник політико-правових програм Українського Центру суспільного розвитку, доцент кафедри публічної політики та політичної аналітики Національної академії державного управління при Президентові України.

Автор та співавтор 80 наукових статей, монографій, навчальних посібників, численних аналітичних та публіцистичних статей з питань внутрішньої та зовнішньої політики.

Час: 6 квітня, субота, 16:00.

Місце: Козацький дім, пров. Т.Шевченка, 5 (2 поверх), ст.м. Майдан Незалежності.

Вхід вільний

Читайте також:

Дві агресії і ще одна. Як Москва "гібридно" воювала з Україною

ГУЛАГівська «одіссея» Патріарха Володимира

18 липня 1995 року спецпризначенці підрозділу «Беркут» битимуть кийками священників та мирян під стінами Софії Київської. Такою буде реакції української влади на бажання поховати у стінах храму українського православного Патріарха Володимира – Василя Романюка. В’ячеслав Чорновіл тоді викрикуватиме, що це “кінець незалежної України…”. «Беркут» і далі робитиме свою справу. Патріарха так і не поховають у храмі, а лише перед його стінами. Ці події ввійдуть в історію, як «чорний вівторок». Та передуватиме їм не менш напружене та сповнене боротьби життя. Історія «одіссеї» Патріарха Володимира концтаборами та тюрмами ГУЛАГу.

Спільний біль. Спільна історія. Дискусія до Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу

Щороку 18 травня в Україні відзначається День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу – згадуються події 1944 року, коли радянський тоталітарний режим насильницьки виселив людей із їхніх рідних земель. Цей день офіційно започаткований тільки 2015 року, а історія та традиції кримських татар досі залишаються загадкою для багатьох українців.

Переможний бій Чорних Запорожців під командою латвійця Карліса Броже

"Гаряче було москалям не так від травневого сонця, як від вогню Чорних пластунів та від влучної стрілянини гарматчиків". 30 травня 1920 року відбувся переможний бій "Чорних запорожців" над більшовиками біля села Вербка поблизу Вінниці

Година папуги. Ґудзики з Харкова

Станіслав Мікке вчепився у київського прокурора Андрія Амонса: "Хто це зробив?!" Більшість могил мала дивну рису — сліди від величезних бурів: земля була перемішана із перемеленими людськими кістками, зітлілим одягом та металевими ґудзиками. Подекуди траплялися великі грудки якогось білого хімікату.