На фасаді готелю "Бандерштадт" у Івано-Франківську можуть намалювати зіг-руну

Мер Івано-Франківська Руслан Марцинків опублікував рендер нового фасаду готелю «Бандерштадт», розфарбованого у червоно-чорні кольори з візуальним елементом, який фактично повторює стилізовану руну в емблемі СС

Про це повідомляє Хмарочос.

 

Раніше готель, збудований у 1960 році, мав назву "Прикарпаття". Це єдиний комунальний готель міста. Він розташований біля аеропорту Івано-Франківська. Колись він приймав екіпажі літаків та гостей, які прибували авіатранспортом.

Зараз його перейменували на "Бандерштадт". Тут розміщено 34 номери: 17 одномісних, 16 двомісних та один напівлюкс. Нещодавно в номерах встановили бойлери. Зараз планують ремонтувати кімнати, міняти вікна та оновлювати фасад. Готель перебуває на балансі КП "Комфортний дім".

Користувачі соцмереж відразу звернули увагу на те, що зигзаг посередині фасаду точно повторює стилізовану руну совіло/сігель, з якої складалася емблема нацистських військово-поліцейських загонів СС.

Влад Троїцький: «В Україні починає формуватися традиція усвідомлення генезису»

Інтерв’ю з театральним режисером Владом Троїцьким для Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова.

Восьме травня. Чому полеглих згадують у тиші

8 травня 1919 року лондонський часопис Evening News надрукував лист одного з своїх дописувачів із міркуваннями про те, як краще відзначити «День миру» - тобто першу річницю завершення світової війни. Його автор закликав започаткувати нову загальнонаціональну традицію - згадувати загиблих у війні хвилинами мовчання.

Вінстон Черчилль: "Совєтська загроза вже замінила собою нацистського ворога…"

На тлі 80-ї річниці завершення Другої світової війни варто згадати про одну з ключових постатей тих подій – прем'єр-міністра Великої Британії Вінстона Спенсера Черчилля – харизматичного політика, який понад усе в своєму житті нероздільно й повсякчас дбав про свій власний престиж та престиж Великої Британії, а перемогу над її ворогами вважав своєю власною справою, зумівши реалізувати з блискавичною енергійністю свою дитячу мрію – за умови можливості мати два життя – одне прожити як політик, друге – як воєначальник.

Літерна справа нкдб "Казачі полки"

Про російські казачі частини, що воювали на боці нацистської Німеччини, москва намагається не згадувати взагалі, особливо напередодні відзначення 80-ї річниці від дня перемоги у війні. Серед документів, датованих 1944–1945 роками, в архівних фондах Служби зовнішньої розвідки України зберігається літерна справа під назвою "Казачі полки".