Путін збирає армію дітей

"Центр журналістських розслідувань" звернув увагу на звіти окупаційної адміністрації на тимчасово окупованих територіях Запорізької області, в яких йдеться про те, що окупанти залучили близько 1000 дітей до загонів, так званої, "юнармії", з метою їх індоктринації та манкуртства по відношенню до всього українського. Дітей будуть готувати до організації допомоги російській армії, а в подальшому - і до участі у бойових діях проти України.

 

3-го лютого президент росії підписав указ, яким посилює діяльність радянського тоталітарного пережитку під назвою "досааф", повністю підпорядковуючи організацію своєму "міністерству нападу рф".

Це не пересічний документ, а частина глобального російського плану по здійсненню асимілятивного геноциду України та української нації.

Колеги з незалежного медіа "Центр журналістських розслідувань" звернули увагу на звіти окупаційної адміністрації на тимчасово окупованих територіях Запорізької області, в яких йдеться про те, що окупанти залучили близько 1000 дітей до загонів, так званої, "юнармії", з метою їх індоктринації та манкуртства по відношенню до всього українського. Дітей будуть готувати до організації допомоги російській армії, а в подальшому - і до участі у бойових діях проти України.

Засновником "юнармії" є вже згаданий вище "досааф", який адміністративно посилений указом путіна. Таким чином, програма індоктринації дітей у вірування секти "побєдобєсія" є послідовно спланованою російською політикою.

Польський та американський науковець-правник єврейського походження Рафал Лемкін запровадив у міжнародному праві термін "геноцид" ще 1944 року. Він визначив геноцид як "координоване планування різних дій спрямованих на знищення основоположних основ життя національних груп, з метою повного винищення самих цих груп".

При цьому, Лемкін підкреслював, що геноцид не обов'язково означає безпосереднє знищення певної групи, а радше описує ситуацію, коли впроваджується план позбавлення певної групи необхідних умов її існування з метою руйнування політичних і соціальних інститутів, мови, культури та релігії такої групи. Про його дослідження та позицію багато писали наші колеги з Українського інституту національної пам'яті.

Примітно, що у 2015 році у російській федерації внесли праці Рафаеля Лемкіна про радянський геноцид в Україні до "федерального списку екстремістських матеріалів".

Індоктринуючи українських дітей на окупованих територіях, виховуючи в них ненависть до України та свого народу, путін та його кліка здійснюють асимілятивний геноцид української нації. Указ путіна щодо "досааф" та звіти окупаційних адміністрацій на ТОТ, знайдені українськими журналістами, є неспростовними доказами того, що політика асимілятивного геноциду є спланованою та втілюється путінським режимом.

Завдяки нашим колегам, в тому числі, народній депутатці Євгенії Кравчук, ПАРЄ прийняло відповідну резолюцію про "Протидію стиранню культурної ідентичності під час війни та миру".

Ми вимагаємо від російської влади негайно припинити цю злочинну практику та звертаємося до українских медіа, громадських організацій та наших іноземних партнерів звернути увагу на воєнні злочини росії та вживати заходів щодо документування цієї діяльності, щоб її винуватці рано чи пізно понесли заслужене покарання.

Віталій Мельничук: Перші демократичні парламентські вибори

Одинадцять років Україна чинить опір російському агресору. Цей опір - продовження віковічної національно-визвольної боротьби Українського народу з московським імперіалізмом. Одним із етапів цієї боротьби були історичні події кінця 1980-х – початку 1990-х років, коли Український народ зумів зорганізуватися та перемогти сильніший за себе Московський тоталітарний режим Союзу РСР.

Андрій Савчук: Церква, у якій черпав натхнення Параджанов

Коли Параджанов готував декорації для свого легендарного фільму "Тіні забутих предків", то, мабуть, навіть не підозрював, що рятує частину сакрального спадку від знищення. Йдеться про ікони зі старої дерев'яної церкви на Гуцульщині. Їх режисер забрав на зйомки, але так і не повернув. Як показав час – на краще. Бо храм через півтора десятиліття згорів дотла.

Володимир В'ятрович: Rigonda

Офіційне радіо (неофіційно зване "брехачем") безперестанно розповідало про неіснуючі успіхи, час-до-час розбавляючи монотонну мову дикторів офіційною совєтською попсою чи іноді класикою. І тільки Rigonda здатна була привносити в цю інформаційну сірість трохи нелегального кольору Заходу. Це дивне слово (яке я тоді не міг, ані вимовити, ані прочитати) прикрашало собою великий радіоприймач на чотирьох ніжках.

Юрій Юзич: Степан Фіґура - сотник "Карпатської Січі", замордований мадярами

Сьогодні мало хто знає, що «Карпатська Січ» в березні 1939 року чинила спротив не лише угорським, але й польським окупантам. І лідером цього спротиву був чоловік із фото - Степан Фіґура.