Презентують мемуари радника Кравчука, Ющенка і Януковича

У Києві презентують книгу спогадів знаного у світі економіста професора Богдана Гаврилишина "Залишаюсь українцем".

Про це "Історичній Правді" повідомили організатори заходу.

Видання книги збіглося із 85-річчям автора. Під час Другої світової родина Гаврилишиних переїхала з України до Канади. Там Богдан організовував вечірні школи для українців та вчився менеджменту. Згодом і сам почав викладати економіку та менеджмент у всьому світі. Створив Міжнародний інститут менеджменту у Швейцарії. Проводив майстер-класи для перших осіб всього світу.

Але головний майстер-клас з економіки Богдан Гаврилишин готував для України. Перед розпадом Радянського Союзу залишив свою роботу в Женеві та вирішив допомогти Україні стати на ноги. Був радником Леоніда Кравчука, Олександра Мороза, Віктора Ющенка і навіть трохи Віктора Януковича.

Богдан Гаврилишин: "Я читав Януковичу, як школяреві, підкреслював" (ФОТО)

На глибоке переконання автора, країна через десятиліття стає саме такою, якою її хочуть бачити молоді лідери.

У презентації візьмуть участь Блаженніший Любомир Гузар, письменник Іван Дзюба, проректор ЛНУ ім.Франка Марія Зубрицька, співаки Святослав Вакарчук та Руслана, члени правління Благодійного фонду Богдана Гаврилишина.

Місце і час: 19 жовтня о 16.00, Український дім, Київ.

Анекдоти для Рейгана. Розсекречені документи ЦРУ

Рональд Рейган часто оповідав анекдоти про радянську дійсність. Звідки він їх міг знати? У ЦРУ розсекретили кілька документів, які пояснюють джерела специфічної поінформованості 40-го Президента Сполучених Штатів.

Антон Дробович: Гри в одні ворота не буде

Розмова з Антоном Дробовичем, головою Українського інституту національної пам’яті (УІНП) про польсько-українські відносини, спільні плани та проекти, виклики на новій посаді, а також про те, кого він вважає героями України. Інститут Антон Дробович очолив у грудні 2019 року, після того, як виграв конкурс, попереднім керівником був Володимир В’ятрович.

Луцьк в окупації: побороти епідемії й вижити!

Луцьк – одне з перших українських міст, яке було окуповане вермахтом вже надвечір 25 червня 1941 року. Нова окупація приносить не тільки усі «принади» нацистського режиму, але й епідемії

Як і чому вікінги опинилися у Західній Україні

Як тут опинилися скандинави? Вони були важливою частиною державного апарату Русі, особливо в період правління князя Володимира. З літопису відомо, що Володимир був змушений тікати у Швецію після невдачі у міжусобній війні. Звідти він повернувся із армією варягів, які допомогли відвоювати спадщину.