Молодь "Русского единства" запустила проект "гордості за спільну історію"

З ініціативи молодіжної громадської організації "Рух "Молоді" з листопада 2011 року стартує "кримський патріотичний проект "Цей день в історії Криму".

Про це повідомляє прес-служба "Молодих".

"Кримчанам доводиться жити в період, коли з волі окремих політиків минуле нашої Батьківщини не тільки переглядається з позиції нових історичних підходів, але й цілеспрямовано фальсифікується, - йдеться в повідомленні. - В цих умовах ми зобов'язані протистояти спробам тотального спотворення історичної правди, не допускати реабілітації військових злочинців, популяризувати інформацію про героїв кримської землі".

Проект "Молодих" "Цей день в історії Криму" спрямований на "виховання молоді в дусі кримського патріотизму і гордості за нашу спільну історію".

"Молоді" - фактично молодіжна структура кримського регіонального руху "Русское единство".

"Русское единство" вважає, що Кутузов звільняв Крим від фашистів (ВІДЕО)

"Русское единство" - кримський суспільно-політичний рух, лозунгом якого є "Наше майбутнє - в єдності з Росією". Лідер РЕ - уродженець Молдавської РСР, випускник Сімферопольського вищого військово-політичного училища, підприємець Сергій Аксьонов.

У травні 2011 року "Русское единство" було однією з організацій, які заявили про намір влаштувати у центрі Львова марш із червоними прапорами. Зрештою за участі "Свободи" та інших радикалів марш перетворився на бійки і стрілянину.

 

Історик, сержант ЗСУ Володимир Бірчак "Клап": Усі мої предки були борцями визвольних змагань. Тепер вони стоять за спиною свого найменшого бійця

Володимир Бірчак – відомий історик, журналіст, сценарист, заступник редактора видання "Історична правда", керівник академічних програм Центру досліджень визвольного руху. Працював заступником директора Галузевого державного архіву СБУ, доклав чимало зусиль для декомунізації в Україні, особисто брав участь у розробці змін до законодавства, яке тепер гарантує доступ до архівів КДБ. А з перших днів повномасштабного вторгнення Росії у 2022-му мобілізувався до лав ЗСУ та став кулеметником на позивний "Клап".

Чернівці-1989. За лаштунками першої "Червоної Рути"

35 років тому у Чернівцях відбулася подія, що змінила культурний ландшафт нашої країни. Незалежність України почалася із співочої революції на стадіоні "Буковина" та виверження нової непідцензурної музики – музики протесту.

Омофор єднання. Чому порятунок Царгорода від русів став святом для киян і українців загалом

Як виникло церковне Свято Покрови й чому воно стало святом військових.

Антон Дробович: "Пам'ять — це поле для справедливості"

Публічне інтерв’ю з головою Інституту національної пам’яті Антоном Дробовичем у рамках виставки ГОЛОСИ Музею "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова.