Молодь "Русского единства" запустила проект "гордості за спільну історію"

З ініціативи молодіжної громадської організації "Рух "Молоді" з листопада 2011 року стартує "кримський патріотичний проект "Цей день в історії Криму".

Про це повідомляє прес-служба "Молодих".

"Кримчанам доводиться жити в період, коли з волі окремих політиків минуле нашої Батьківщини не тільки переглядається з позиції нових історичних підходів, але й цілеспрямовано фальсифікується, - йдеться в повідомленні. - В цих умовах ми зобов'язані протистояти спробам тотального спотворення історичної правди, не допускати реабілітації військових злочинців, популяризувати інформацію про героїв кримської землі".

Проект "Молодих" "Цей день в історії Криму" спрямований на "виховання молоді в дусі кримського патріотизму і гордості за нашу спільну історію".

"Молоді" - фактично молодіжна структура кримського регіонального руху "Русское единство".

"Русское единство" вважає, що Кутузов звільняв Крим від фашистів (ВІДЕО)

"Русское единство" - кримський суспільно-політичний рух, лозунгом якого є "Наше майбутнє - в єдності з Росією". Лідер РЕ - уродженець Молдавської РСР, випускник Сімферопольського вищого військово-політичного училища, підприємець Сергій Аксьонов.

У травні 2011 року "Русское единство" було однією з організацій, які заявили про намір влаштувати у центрі Львова марш із червоними прапорами. Зрештою за участі "Свободи" та інших радикалів марш перетворився на бійки і стрілянину.

 

Список розстріляних українців у Сандармоху

5 серпня 1937 року вступила в дію постанова Політбюро ЦК ВКП(б) «Про антирадянські елементи». Розпочалася наймасовіша за всю радянську епоху «чистка» суспільства від реальних та потенційних опонентів владі, від елементів, які «не годилися для будівництва комунізму». Теоретичне обґрунтування цих заходів здійснив новий нарком НКВД Ніколай Єжов, а вдосконалив особисто Сталін.

Київ у більшовицькому вирі

Минуло 104 роки звідтоді, коли армія Української Народної Республіки дала бій у протистоянні з нестримною силою більшовиків, що наступала на українські землі з одним-єдиним гаслом: "Дайош Кієв! Смєрть Центральной Радє і єйо защітнікам", а командуючий російськими військами Михайло Муравйов, що пізніше влаштує терор в українській столиці напише: "Ету власть ми нєсьом на остріях своіх штиков"

Жах на селі

Перед вами — уривок зі спогадів Віктора Кравченка, українця, талановитого інженера, якому вдалося залишитися живим після розгортання репресій у СРСР за часів Сталіна. Він був членом комуністичної партії, який вірив, що СРСР може стати країною щасливого майбутнього, однак вчасно зрозумів, що таке тоталітарний режим, повсюдна брехня та системне винищення тих, хто чинив спротив злочинній системі. Віктору Кравченку вдалося втекти і за кілька років написати книжку
яка сколихнула весь західний світ.

Винуватці Абхазької війни

Ця війна забрала життя близько 4000 людей з абхазької сторони та близько 12-15 тисяч з грузинської. Понад 300 тисяч мешканців Абхазії, переважно грузини, стали біженцями. В їх будинках зараз живуть абхази. Вони продають ці будинки громадянам Росії як свою власність. І це, здебільшого, вина трьох людей