Помер воротар "зоряного" складу "Динамо" (Київ) 1960-70-х років

Сьогодні на 70-му році життя помер видатний футболіст, воротар київського "Динамо" Євген Рудаков.

 

Про це повідомляє прес-служба клубу.

У складі "Динамо" (Київ), де він грав з 1964 до 1977 року, Рудаков сім разів вигравав чемпіонат СРСР, тричі ставав володарем Кубка СРСР, у 1971 році був визнаний кращим гравцем і кращим воротарем СРСР.

1966: "Динамо" одночасно стає чемпіоном СРСР і власником Кубка (ВІДЕО)

У 1975 році піднімав Кубок володарів кубків УЄФА і Суперкубок УЄФА - трофеї, виграні "динамівцями".

В рейтингу найкращих воротарів ХХ століття в Європі посів 42 місце.

Прощання відбудеться 23 грудня об 11.00 у поминальній залі Байкового цвинтаря.

 

Полковник–киянин із «Чорних Запорожців» Армії УНР

Багато років в соціальних мережах гуляє світлина "Чорних Запорожців" із неідентифікованими старшинами легендарного кінного полку Армії УНР. Тривали суперечки чи це взагалі "чорні"... І коли саме зроблено світлину

«Десять міліонів пятсот тищ. І крапка». Українцям нав’язують суперечливі дані про жертв Голодомору

Скільки українців загинуло від голоду у 1932–33 роках? Війна за цю відповідь триває вже кілька років. У вересні вона спалахнула з новою силою через оприлюднення нових даних: 10,5 мільйонів жертв, з них 9,1 млн в Україні.

Початок (не) братської колонізації

Сотня років знадобилась Росії, щоб нав’язати свою владу і запустити процес широкомасштабної колонізації України. Зусилля царату були спрямовані на цілковиту асиміляцію та інтеграцію у політичній, економічній, соціальній, культурній та духовній сферах суспільного життя.

Ніч розгону. Міленіали з Пласту, які не пішли з Майдану

Раннім ранком 30 листопада близько 2000 «беркутівців» атакували протестувальників, які залишались на Євромайдані. Ця ніч змінила історію України. Наступного дня – 1 грудня – сотні тисяч киян вийшли на масову акцію протесту. Ким були ті, хто залишився ночувати на Майдані Незалежності? Попри те, що основні лідери Євромайдану напередодні ввечері (29 листопада) фактично закликали розходитись. Прирікаючи тих, хто залишається, на маргіналізацію протесту. Як це вже було під час мовного Майдану.