АНОНС: донька голови УГВР презентує книжку про батька

У Києві відбудеться презентація книжки Наталки Осьмак "Кирило Осьмак: автопортрет у листах на тлі Владімирського централу".

Кирило Осьмак (1890–1960) – голова Української Головної Визвольної Ради (УГВР), передпарламенту й підпільного уряду України, який де-юре керував українським визвольним рухом у часи Другої світової війни.

З 1944 року до смерті перебував у радянському полоні, на співпрацю з органами влади в СРСР не пішов.

Час і місце заходу: 13 лютого, 18:00. м. Київ, вул. Лисенка, 3, книгарня "Є" (метро "Золоті ворота"). Вхід вільний.

Читайте також: "Кирило Осьмак. Полтавчанин-соціаліст, який керував бандерівцями"

Як УНР вводила єврочас. У 1918-му годинники переводили на 68 хвилин

"Україна розриває рішуче старі примусові зв'язки з Московщиною, зв'язується тісніше з західною Європою, водночас приймаючи і спільний час, вагу і міру, тому що різниці дуже ускладнюють зносини, торгівлю та подорожі..."

Іванна Климпуш-Цинцадзе: «Нам слід якнайшвидше завершити процес формування української політичної нації»

Розмова з Іванною Климпуш-Цинцадзе – головою Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України до Європейського Союзу, віцепрем'єркою з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України у 2016-2019 роках.

Андрій Андрушків: "Дереву пам'яті потрібен гумус з історій"

Публічне інтерв'ю із магістром богослов'я, військовослужбовцем ЗСУ Андрієм Андрушківим у рамках виставки ГОЛОСИ Музею "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова.

Котлета по-київськи. За лаштунками найганебнішої промови президента Буша

Сьогодні багато хто справедливо обурюється ідіотським меню на честь початку російського головування в Радбезі ООН. Саме це головування означає остаточний колапс світової безпекової архітектури. Раду Безпеки ООН очолює агресор. Тому котлета по-київськи у тому меню асоціюється із промовою, яку виголосив президент США Джордж Буш 1 серпня 1991 року у Верховній Раді України.