Польське радіо запустило портал до 100-річчя відновлення незалежності Польщі

Польське радіо запустило інтернет-портал під назвою "Незалежна Польща" ("Polska Niepodległa") до 100-річчя незлаженості країни.

Він представляє ряд нових радіопередач, також періодичних, пов’язаних із 100-річчям повернення Польщею незалежності. До цієї ініціативи приєдналися усі Програми та Служби Польського радіо, а також портал polskieradio.pl та архів радіо.

 

Польське радіо пропонує своїм слухачам, крім цікавих радіопередач, також зустрічі із журналістами та запрошеними гостями на відкритих подіях у місцях, що є символами польської незалежності.

Майданчиком, що об’єднує цю широку, різноманітну та інноваційну діяльність радіо, стала веб-сторінка www.niepodlegla.polskieradio.pl, створена спільно журналістами, графічними дизайнерами та IT-фахівцями.

Niepodlegla.polskieradio – це історії, люди, події, явища та рефлексії, пов’язані із 100-річчям незалежності Польщі. Це також тексти, спогади, репортажі, розповіді свідків, галереї фільмів та світлин. Це невідомі документи, унікальні звукозаписи, радіо архіви, старі фотографії та сучасні відеоролики.

Читайте також:

Львівська міськрада дасть 25 тисяч за найкращі історичні проекти про ЗУНР

«Сувенір» для засновника Служби безпеки ОУН Миколи Лебедя

До постаті засновника, організатора і першого керівника Служби безпеки (СБ) ОУН Миколи Лебедя була прикута особлива увага органів КГБ. Навіть коли він опинився далеко за океаном, у США, до нього намагалися підіслати агентів, дізнатися про його погляди, вивідати плани, вчинити гучну провокацію і навіть мали намір за його допомогою реанімувати пошуки золота ОУН, закопаного у прикарпатських лісах.

Леся Гасиджак: «Пам’ятання минулого робить нас українцями»

Публічне інтерв’ю з Лесею Гасиджак, очільницею Музею Голодомору, у рамках виставки ГОЛОСИ Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова.

Хто насправді була дружиною гетьмана Мазепи

На Афоні знайдено унікальний рукопис, а в ньому — її ім’я, і це не Ганна Фридрикевич.

Іванна Климпуш-Цинцадзе: «Нам слід якнайшвидше завершити процес формування української політичної нації»

Розмова з Іванною Климпуш-Цинцадзе – головою Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України до Європейського Союзу, віцепрем'єркою з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України у 2016-2019 роках.