Відкрилося замовлення на настільну гру "Галичина 1918—1919"

Настільну стратегічну гру "Галичина 1918—1919", яку створили до 100-річчя утворення ЗУНР, тепер можна замовити.

Тираж гри обмежений 250 коробками, повідомляєтсья на сторінці гри у "Фейсбуці". 

 

Гру можна отримати в такі способи:

1. Передзамовлення:

- заповнити гугл-форму https://goo.gl/forms/XTFdpqz2MBcXDOFx2
- переказати суму (499 грн) на картку "ПриватБанку" 5168 7427 0227 0871 (розробник Андрій Мочурад)
- очікуєте черги, коли Вам її надішлють "Новою Поштою".

Найближче відправлення можливе 11-12 грудня. 

Ігрове поле

2. В магазин лише у Львові, після 17 грудня. 

Акційна вартість з 17 до 19 грудня включно – 600 грн., від 20 грудня – 700-750 грн. 

 

3. Бронювання – отримання накладною на "Новій Пошті" після 19 грудня.
Вартість буде від 700 грн.

Для отримання:
- заповнити гугл-форму https://goo.gl/forms/XTFdpqz2MBcXDOFx2
- переказати суму 100 грн. на картку "ПриватБанку" 5168 7427 0227 0871 (розробник Андрій Мочурад)
- в полі "Прізвище та ім'я одержувача" додаєте "бронювання"
- очікуєте черги, коли Вам її надішлють Новою Поштою.
- оплачуєте решту суми при одержанні.

У такому разі, найближче відправлення можливе 19 грудня.

 Зворотний бік коробки від гри

Гру "Галичина 1918—1919" розробила компанія EduGames. Як стверджують автори гри, ще близько 260 примірників буде розповсюджено безкоштовно по бібліотеках та інших закладах у Львові, оскільки проект підтримала Львівська міська рада.

Ще 100 примірників завдяки фінансовій підтримці Міністерства молоді та спорту, безкоштовно розповсюджуються між учасниками турнірів,молодіжними центрами, іншими установами Національно-патріотичного виховання. Такі примірники, що надруковані за фінансової підтримки Міністерства чи органів державної влади, міститимуть відповідне маркування "не для продажу".

Автори гри готові надавати додаткові комплекти гри для шкіл, освітніх та молодіжних закладів по собівартості та проводити навчання та турніри для молоді. Контактувати можна через сторінку проекту у "Фейсбуці".

Операція «Вісла»: геноцид, воєнний злочин чи етнічна чистка

Чим була операція «Вісла»? Хто повинен відповідати за кривду, заподіяну українцям Закерзоння 1947 року? Чи варто Україні «симетрично» відповідати на політичні рішення чинної влади Польщі, проголошуючи геноцидом дії комуністичної польської влади проти мешканців українських етнічних територій, що відійшли до Республіки Польща після Другої світової війни? Спробуймо дати кваліфікацію подіям операції «Вісла», виходячи не з емоцій та політичної кон’юнктури, а з позиції норм міжнародного права.

"Я аж ніяк не українофіл". Фрагмент із книжки "Розділена династія" Фабіана Бауманна

Несподіваний погляд на націоналізм: не як історичну неминучість, а як усвідомлений політичний вибір, — пропонує у книжці "Розділена династія" швейцарський історик Фабіан Бауманн. Він досліджує долю київської родини Шульгиних, яка менш ніж за пів століття розділилася на дві протилежні національні гілки: російську та українську. Революція 1917 року остаточно розмежувала Шульгиних: один із них загинув у бою під Крутами, захищаючи Українську Народну Республіку, а другий — воював проти неї.

Найбільша мрія у житті

– Володю, а яка у Вас найбільша мрія в житті? – Жанно, – кажу, – я хочу, щоб Україна була незалежною! Вона подивилася на мене, як на психічнохворого. Звісно, вона знала, що в університеті десь є якісь «божевільні націоналісти», але на філфаці, а не на мехматі.

Антон Лягуша: «Зараз в Україні формується демократична пам’ять»

Інтерв’ю з Антоном Лягушею, кандидатом історичних наук, деканом факультету магістерських соціальних та гуманітарних студій Київської школи економіки (KSE) для Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова.