У Луцьку горіла старовинна будівля колишнього монастиря. ФОТО

Пожежа в будівлі Луцького гарнізонного військового госпіталя сталася в ніч на 20 вересня

Про це повідомляє прес-служба ДСНС.

Горів дах госпіталю, вогонь охопив площу 500 квадратних метрів. Пацієнти були евакуйовані, постраждалих немає. О 5-й ранку пожежу ліквідували. 

Як уточнюють "Волинські новини", вогонь повністю знищив дах і частину верхнього поверху.

 
Пожежа, фото з висоти
volynnews

Будівля на вулиці Сенаторки Левчанівської є пам'яткрю архітектури національного значення.

 
дснс

Раніше тут був розташований монастир тринітаріїв - католицького чернечого ордену. Бароковий комплекс, який складався з костелу та власне монастиря, спорудили у 1720-х роках - за часів Речі Посполитої. У XIX столітті, коли Волинь належала Російській імперії, тринітарський монастир був ліквідований. Костел розібрали, а монастирську будівлю передали суду. 

 
Будівля монастиря до пожежі
kotys olexandr, wikipedia

Танковий етюд в рожевих тонах

Події останніх місяців призвели до того, що поєднання слів "Прага" та "пам'ятник" у новинній стрічці наразі більше апелює не стільки до споруд часів Карла IV чи величних барокових пам'яток, скільки до монументів, присвячених подіям останньої світової війни

Операція Anthropoid

На світанку 18 червня 1942 року в центрі Праги почався незвичний рух. Неподалік Карлової площі, навколо церкви святого Карла Боромейського по вулиці Рессловій збиралися загони CC та гестапо. Понад сім сотень німців під командуванням 17 офіцерів взяли церкву в подвійне кільце. Під першими сонячними променями о пів на п’яту ранку мав розпочатися бій з наперед відомим переможцем

Роман Кирчів: «Як намагалися мене заарканити»

Склалося так, що з юних років я опинився у полі зору чи не найзловіснішого витвору більшовицької тоталітарної системи, її органів безпеки. Вони намагалися зробити мене своїм прислужником і за непокору переслідували та всіляко шкодили і пакостили мені.

«Вироки виконувати негайно!...»

22 травня минула 73 річниця оголошення Військовим судом оперативної групи (ВСОГ) «Вісла» перших смертних вироків