Кличко не відмовляється від ідеї найвищого в Україні флагштоку

Найвищий в Україні флагшток з державним прапором таки буде встановлено біля Батьківщина-матері

 

Про це йдеться у розпорядженні КМДА від 17 квітня 2020 року.

Ідея флагштоку виникла ще у 2017 року. Відтоді вона зазнавала неодноразової критики. Нещодавно ухваленим рішенням доручається чиновникам київської мерії одержати дозволи міністерств та департаменту охорони культурної спадщини на проведення робіт.

Планується, що флагшток з прапором буде встановлено на території Меморіального комплексу "Національний музей історії України у Другій світовій війні".

На будівництво мають залучатись кошти інвесторів.

Чернівці-1989. За лаштунками першої "Червоної Рути"

35 років тому у Чернівцях відбулася подія, що змінила культурний ландшафт нашої країни. Незалежність України почалася із співочої революції на стадіоні "Буковина" та виверження нової непідцензурної музики – музики протесту.

Омофор єднання. Чому порятунок Царгорода від русів став святом для киян і українців загалом

Як виникло церковне Свято Покрови й чому воно стало святом військових.

Антон Дробович: "Пам'ять — це поле для справедливості"

Публічне інтерв’ю з головою Інституту національної пам’яті Антоном Дробовичем у рамках виставки ГОЛОСИ Музею "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова.

Володимир Кубійович. На карту поставлено все…

Те, що Володимир Кубійович, визначний український географ, енциклопедист, громадсько-політичний діяч, став об'єктом уїдливих викривальних памфлетів Ярослава Галана, уже свідчить про особливу прискіпливу увагу до нього нквс/мдб як до затятого "українського буржуазного націоналіста". Але не лише памфлети і статті в "Радянській Україні", "Вістях з України" та інших газетах були головними знаряддями радянських спецслужб і комуністичної пропаганди проти українського науковця.