В Росії не впізнали Гітлера без вусів і сприйняли за героя війни

Відповідальні за конфуз перепросили і зізнались, що просто не впізнали фюрера.

В рамках проєкту "Імена героїв" Челябінський ТРЦ показав відредагований чорно-білий знімок фюрера Третього Райху Адольфа Гітлера, але підписав його як героя війни Володимира Володимировича Суміна, повідомляє ТСН із посиланням на "Ехо Москвы".

 

Видання зазначає, що начальник відділу маркетингу челябінського торгово-розважального центру "Космос" Ільдар Ярулін пояснив, що раніше фотографію їм надіслали електронною поштою, невідомий користувач представив його як свого діда і додав: "У 1942 році вирушив на фронт, воював під Курськом і під Москвою. У 1945 помер у Вісло-Одерської операції".

 

Чоловік додав, що їхні SMM-фахівці прогледіли фюрера, і фотографія була викладена в спільноті, що заборонена в Україні - "ВКонтакте", з підписом: "Нехай місто знає своїх героїв!". Через неуважність СММника позбавили премії.

Організатори проєкту "Імена героїв" перепросили у інших передплатників спільноти.

"Зізнаємося: ми просто не вірили, що з цієї священної теми у кого підніметься рука пожартувати, і що хтось надішле нам історію не про свого предка. Саме з цієї причини ми недогледіли чи не перевірили – повірили людям", - написали вони в соціальній мережі.

Ігор Калинець: «Для мене поезія мала бути загадкою, яку слід відгадати, розшифрувати"

Іноді мене запитують, чи я шкодую, що моє життя так склалося. Мені здається, що ні. Не мало б воно тоді смислу, якби я не перейшов через те все, якби не було тих 60-х, ув’язнення у 70-ті, того піднесення національного — всі ті події допомогли мені відчути, що я щось значу, що я щось зробив, що я комусь потрібен власне таким, яким я є в даний момент. Мені здається, що то і є сенс мого життя.

Петро Франко. Таємниці життя і смерті

28 червня 1890 року народився наймолодший із трьох синів Івана Франка – Петро. В історію визвольної боротьби він увійшов як один із засновників української скаутської організації "Пласт", хоробрий старшина Легіону Українських січових стрільців, командант летунського відділу Української Галицької армії. Для сталінського ж режиму він став небезпечним ворогом народу, якого ліквідували, ймовірно, у перші дні німецько-радянської війни.

Напади Бурундая та їхні наслідки. Уривок із книги "Король Руси Данило Романович" Даріуша Домбровського

Данило Романович, перший король Руси, – одна з головних постатей історії України. Подолавши численних внутрішніх та зовнішніх ворогів, Данило утвердився як один із найвпливовіших володарів Центрально-Східної Європи. Книжка Даріуша Домбровського – найповніша сьогодні біографія Данила Романовича. Ґрунтуючись на багатьох джерелах, автор не лише докладно реконструює життєвий шлях цього видатного державця, а й переконливо вписує його постать у європейський політичний ландшафт.

Суд над дітьми. Ольга Попадин – про молодь ОУН, два арешти і розстріл друзів

17-річна гімназистка зі Львова Ольга Попадин була однією з підсудних на "Процесі 59-ти". Енкаведисти не робили жодних пільг неповнолітнім — лупцювали, знущалися. Про це пані Ольга розповідала в інтерв'ю "Локальній історії". З її спогадів, показова розправа обернулася на протест — молоді арештанти під час суду заманіфестували несприйняття окупаційної влади, а оголошення вироку зустріли виконанням українського гімну.