Бойовики запідозрили автора “Історії ЛНР" Крисенка у підробці документів

Історик-пропагандист ЛНР Дмитро Крисенко більше не потрібен бойовикам. Його обшукали і виявили "підроблений диплом"

Телеграмканал "Луганський інсайд" повідомив про обшуки бойовиками "ЛНУ ім.Тараса Шевченка". В ході цих обшуків було виявлено, що автор "Історії ЛНР" Дмитро Крисенко має підробний диплом доцента.

"Швидше за все, будуть відкривати кримінальну справу" - йдеться у повідомленні.

У коментарях читачів у фейсбуці також йдеться про те, що Крисенко "пішов на співпрацю зі слідством і зараз здає своїх колег". Також повідомляється про арешт "кафедри філософії".

"До цього Крисенка активно піарили на ТВ, доручили написати ту книжку. При цьому нікомуне було діла, що до війни Крисенко мав проукраїнські погляди. У 2012 році він поїхав навчатися в магістратурі Києво-Могилянської академії, і вже наприкінці 2014 року вернувся до Луганська "патріотом" Новоросії і ЛНР", - пише "Луганський інсайд".

 
Дмитро Крисенко

«Диво на Віслі»: український вимір

Події серпня – вересня 1920 р. мали вирішальне значення в польсько-радянській війні. Перемога у Варшавській битві засвідчила здатність поляків відстояти своє право на незалежність. Втім без допомоги українських військ подолати Червону армію було би важче.

Чи там шукають витоки терору?

Останнім часом в нашому суспільстві йде обговорення витоків звірячої поведінки російських окупаційних військ в Україні в триваючій російсько-українській війні. Дехто з істориків та публіцистів вбачає ці витоки в більшовицьких та ширше комуністичних традиціях. Дійсно злочинів та репресій часів більшовицької диктатури можна навести чимало. Але чи були противники більшовизму в цьому плані краще?

Київ у більшовицькому вирі

Минуло 104 роки звідтоді, коли армія Української Народної Республіки дала бій у протистоянні з нестримною силою більшовиків, що наступала на українські землі з одним-єдиним гаслом: "Дайош Кієв! Смєрть Центральной Радє і єйо защітнікам", а командуючий російськими військами Михайло Муравйов, що пізніше влаштує терор в українській столиці напише: "Ету власть ми нєсьом на остріях своіх штиков"

Жах на селі

Перед вами — уривок зі спогадів Віктора Кравченка, українця, талановитого інженера, якому вдалося залишитися живим після розгортання репресій у СРСР за часів Сталіна. Він був членом комуністичної партії, який вірив, що СРСР може стати країною щасливого майбутнього, однак вчасно зрозумів, що таке тоталітарний режим, повсюдна брехня та системне винищення тих, хто чинив спротив злочинній системі. Віктору Кравченку вдалося втекти і за кілька років написати книжку
яка сколихнула весь західний світ.