В Австралії зняли з аукціону чашу з людського черепа через питання щодо його походження

У Західній Австралії з аукціону зняли людський череп у формі церемоніальної чаші через питання щодо його походження.

Про це повідомляє The Guardian.

 

Аукціонний будинок Snowball Auctions Albany, який виставив череп на продаж, описав його як "рідкісну, старовинну європейську церемоніальну чашу з людського черепа з білим металом і латунною обробкою".

Аукціонний дім розслідує походження черепа. Там не виключають, що можуть виставити його на продаж повторно.

Представник аукціонного дому сказав, що ця чаша — з маєтку "шановного" колекціонера, і що вони обговорювали з владою питання про її продаж.

Доктор Фіона Гілл, старший викладач соціології Сіднейського університету, заявила, що продаж людського черепа є незаконним в Австралії та неетичним.

"Я вважаю що це неправильно. Я маю на увазі, що існує загальне правило, що продаж і передача людських останків іншій людині незаконні", — пояснила викладачка.

Як аргумент вона використала закон Західної Австралії, який забороняє продаж і рекламу людських останків і тканин.

«Мельниківці» - також патріоти!

Це була величезна трагедія українського визвольного руху, адже як бандерівці, так і мельниківці однаково гинули в боротьбі за незалежність, але при цьому ще й поборювали один одного

Рудольф Вайль: вакцина від Голокосту

Чистокровного етнічного німця Рудольфа Фредериковича Вайгля викликали до німецького губернатора Львова та передали пропозицію Гіммлера — переїхати до Німеччини, створити в Берліні власний інститут, очолити кафедру в університеті та отримати по війні Нобелівську премію. Йшов 1942 рік, німецькі війська стояли під Москвою, відмовлятися від такої блискучої пропозиції не було сенсу. До того ж Вайглю вже було 59, у такому віці не сперечаються з гіммлерами.

Перелом у Громадянській війні у США: Геттісберг й Віксберг

Кожне око бачило легіони ворога, могутню непереборну хвилю океану озброєних людей, яка неслася на нас! Полк за полком, бригада за бригадою виходять із лісу й поспішно займають своє місце в строю напоготові до штурму. Горда дивізія Пікетта і ще якісь частини стоять на їх правому фланзі. Багряні прапори лопотять, їхні вершники мчать галопом угору-вниз; стволи й багнети вісімнадцяти тисяч бійців виблискують на сонці — похилий ліс блискучої сталі.

Карл XII в Україні. Розповідь кароліна

Нашому Королю ворожили більше, ніж будь-якому іншому королівському сину у Європі. Усі ворожіння сходилися в одному: йому не посміхатиметься вдача і перемоги до тих пір, поки він не завоює Рим. І через те, що між назвами Рим і Ромни була не така вже і велика різниця, всі подумали, що передбачення здійснилося