TripAdvisor вибачився за образливий відгук про Аушвіц

Онлайн-платформа TripAdvisor вибачилася за те, що спершу відмовилася видалити образливий відгук про музей Аушвіц у Польщі.

Про це повідомляє ВВС. Україна.

 

У компанії повідомили, що тепер видалили відгук, назвавши попереднє рішення помилкою.

Представники музею пожалілися TripAdvisor на рецензію, в якій один із користувачів пожартував про те, що проніс немовля в газові камери концтабору.

У повідомленні відвідини Аушвіцу також описувалися як "розвага для всієї родини".

Адміністрація музею каже, що коли вперше зв'язалася з TripAdvisor, то їм відповіли, що публікація не суперечить правилам сайту.

У часи Другої світової війни в нацистському концтаборі Аушвіц було вбито принаймні 1,1 мільйона чоловіків, жінок та дітей.

У свіжій заяві TripAdvisor йдеться, що відгуки частково перевіряються не людьми, а автоматично – за допомогою спеціальних технологій. І система просто помилково прогледіла неприпустимий контент.

"В подальшому цей пост був видалений", - заявили у TripAdvisor.

"Ми завжди прагнемо зробити все правильно з першого разу і приносимо вибачення музею, єврейській спільноті, а також усім спільнотам та окремим особам, яких зачепила ця помилка".

Представники музею в соцмережах подякували TripAdvisor за вирішення проблеми.

Заборонений Улас Самчук

Під час президенства Віктора Януковича твори Уласа Самчука виключили з обов'язкової шкільної програми, а у 2021-му за позовом Андрія Портнова Окружний адміністративний суд Києва заборонив проводити офіційні пам'ятні заходи на честь письменника. Витоки таких дій антиукраїнських сил криються ще в рішеннях кдб срср і минулих вказівках із москви. Тоді здійснювалася спецоперація з перешкоджання висуненню письменника на Нобелівську премію.

Персональні повідомлення про відзначення повстанців нагородами УПА

В УПА та збройному підпіллі ОУН, що підпорядковувалися УГВР упродовж 40-х – 50-х рр. ХХ століття діяла цілісна система нагород. Персональні повідомлення про відзначення повстанців під час активної збройної боротьби зазвичай були усними, про що знаходимо інформації як у спогадах, так і в архівних кримінальних справах колишніх вояків. Проте, до нашого часу також дійшли документи, які підтверджують існування друковано-письмових персональних повідомлень про відзначення.

Ігор Калинець: «Для мене поезія мала бути загадкою, яку слід відгадати, розшифрувати"

Іноді мене запитують, чи я шкодую, що моє життя так склалося. Мені здається, що ні. Не мало б воно тоді смислу, якби я не перейшов через те все, якби не було тих 60-х, ув’язнення у 70-ті, того піднесення національного — всі ті події допомогли мені відчути, що я щось значу, що я щось зробив, що я комусь потрібен власне таким, яким я є в даний момент. Мені здається, що то і є сенс мого життя.

Петро Франко. Таємниці життя і смерті

28 червня 1890 року народився наймолодший із трьох синів Івана Франка – Петро. В історію визвольної боротьби він увійшов як один із засновників української скаутської організації "Пласт", хоробрий старшина Легіону Українських січових стрільців, командант летунського відділу Української Галицької армії. Для сталінського ж режиму він став небезпечним ворогом народу, якого ліквідували, ймовірно, у перші дні німецько-радянської війни.