Російського історика-в'язня Дмітрієва втретє відправили у штрафний ізолятор

На російського історика Дмітрієва триває тиск

Про це повідомив російський "Меморіал".

Ув'язнений путінським режимом історик, дослідник сталінських репресій Юрій Дмітрієв втретє за місяць відправлений до штрафного ізолятора Мордовської колонії № 18, де він відбуває 15-річний термін за сфабрикованою справою.

Безперервне та послідовне переміщення в'язня до штрафного ізолятора є відомим методом тиску адміністрації колонії на в'язнів.

Дмітрієв є політичним в'язнем, адже саме він знайшов масові поховання жертв сталінського терору в урочищі Сандармох та складав списки репресованих мешканців Карелії. У відповідь путінський режим звинуватив Дмітрієва у виготовленні дитячої порнографії, розбещенні та зберіганні зброї.

 

Хто насправді була дружиною гетьмана Мазепи

На Афоні знайдено унікальний рукопис, а в ньому — її ім’я, і це не Ганна Фридрикевич.

Іванна Климпуш-Цинцадзе: «Нам слід якнайшвидше завершити процес формування української політичної нації»

Розмова з Іванною Климпуш-Цинцадзе – головою Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України до Європейського Союзу, віцепрем'єркою з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України у 2016-2019 роках.

Андрій Андрушків: "Дереву пам'яті потрібен гумус з історій"

Публічне інтерв'ю із магістром богослов'я, військовослужбовцем ЗСУ Андрієм Андрушківим у рамках виставки ГОЛОСИ Музею "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова.

Котлета по-київськи. За лаштунками найганебнішої промови президента Буша

Сьогодні багато хто справедливо обурюється ідіотським меню на честь початку російського головування в Радбезі ООН. Саме це головування означає остаточний колапс світової безпекової архітектури. Раду Безпеки ООН очолює агресор. Тому котлета по-київськи у тому меню асоціюється із промовою, яку виголосив президент США Джордж Буш 1 серпня 1991 року у Верховній Раді України.