АНОНС: Семінар-презентація "Українці в Сеймі та Сенаті Польщі (1922-1939)"

УКУ запрошує 22 травня на науковий семінар та презентацію книги "Українці в Сеймі та Сенаті Польщі (1922 - 1939)".

Кафедра історії УКУ запрошує 22 травня 2023 року о 17:00 на науковий семінар доктора історичних наук, професора кафедри історії УКУ Олександра Зайцева "Українці в Сеймі та Сенаті Польщі (1922 - 1939)".

Модератор: д-р Володимир Склокін (УКУ).

Дискутант: д-р Мірослав Шуміло (Інститут національної пам'яті Польщі).

Місце проведення: авдиторія 424 (семінарська кімната), Академічний корпус (БФС), Козельницька, 2а.

Під час семінару відбудеться презентація книги:
"Українці в Сеймі та Сенаті Польщі (1922 - 1939)".

Приєднатися онлайн:
Join Zoom Meeting за посиланням.

Meeting ID: 848 1048 9613
Passcode: 447985

 

Андрій Андрушків: "Дереву пам'яті потрібен гумус з історій"

Публічне інтерв'ю із магістром богослов'я, військовослужбовцем ЗСУ Андрієм Андрушківим у рамках виставки ГОЛОСИ Музею "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова.

Котлета по-київськи. За лаштунками найганебнішої промови президента Буша

Сьогодні багато хто справедливо обурюється ідіотським меню на честь початку російського головування в Радбезі ООН. Саме це головування означає остаточний колапс світової безпекової архітектури. Раду Безпеки ООН очолює агресор. Тому котлета по-київськи у тому меню асоціюється із промовою, яку виголосив президент США Джордж Буш 1 серпня 1991 року у Верховній Раді України.

Вибір в умовах безнадії: Йосиф Зісельс у розмові із Мирославою Барчук

Подія за участі дисидента та громадського діяча Йосифа Зісельса і журналістки, телеведучої Мирослави Барчук відбулась 23 травня у просторі Українського ПЕН. Публікуємо текстову версію розмови на тему "Вибір в умовах безнадії", яку записала Таня Миронишена.

Степан Ленкавський: «Здобудеш Українську Державу, або згинеш у боротьбі за Неї»

6 липня виповнюється 120 років від дня народження Степана Ленкавського, одного із засновників та ідеологів Організації українських націоналістів, автора "Декалогу ОУН", в якому він виклав основні морально-етичні засади учасника національно-визвольних змагань. Саме принципова і непримиренна позиція до ворогів української державності послужила підставою для заведення на нього органами нкгб оперативної справи і планування заходів щодо його ліквідації.