У Криму демонтували Статую Свободи

У Бахчисарайському парку мініатюр окупаційна влада демонтувала Статую Свободи.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

Директор Бахчисарайського парку мініатюр розпорядився демонтувати макет всесвітньо відомої пам'ятки Нью-Йорка "через русофобську та агресивну політику США" .

"Статую ми прибрали в кінець парку, нехай там дочекається свого часу, поки влада США не одумається", - зазначив Віктор Жиленко. 

Бахчисарайський парк мініатюр — третій і найбільший парк мініатюр на Кримському півострові. В парку зібрана колекція мініатюрних копій пам'яток Криму, відтворених в масштабі 1:25 з Бахчисараю, Севастополя, Ялти, Сімферополя, Алушти, Євпаторії, Феодосії, Судака, Керчі, Фороса, Сімеїза та інших міст і селищ Криму. Це палаци, замки і старовинні садиби, храми, музеї, пам'ятники, адміністративні будівлі та інше. Всього понад 70 макетів.

Крім того, тут представлені макети таких всесвітньо відомих пам'яток як монументи "Батьківщина-Мати" (Київ), "Батьківщина-мати кличе!" (Волгоград) і Статуя Свободи (Нью-Йорк).

 

Донос-шедевр. Юрій Смолич про Олександра Довженка

"Як у побуті у Довженка тонка культурність і вишукана естетичність легко поєднується із найпростішими смаками, із найбільш елементарними інтересами та рисами характеру сільського жителя, і навіть із найбільш примітивними старосвітськими традиціями,..

Отруєння. Фрагменти книжки Віктора Ющенка"Недержавні таємниці. Нотатки на берегах пам’яті"

Фрагменти автобіографічної книжки третього Президента України.

Андрій Бандера. Батька – за сина

У справі оперативної розробки Степана Бандери, яка зберігається в архівних фондах Служби зовнішньої розвідки України, є низка документів, які стосуються його батька – отця Андрія. Це драматична історія того, як чекісти перекладали свою ненависть до одного з лідерів українського визвольного руху на його близьких родичів.

"Примус до підданства". Перша спроба

"В ліжку з ведемедем. Сусідство з Росією як історичний виклик" - таку назву має нова книжка Олексія Мустафіна, що готується до виходу у видавництві "Фабула". Є в ній глава, присвячена експансії Російської імперії на Кавказі. Зокрема, й в часи правління у Картлі Іраклія II – царя, якому нинішня влада Грузії хоче встановити пам'ятник у своїй столиці. Чому ця ініціатива викликала таке обурення можна зрозуміти із фрагменту книжки, люб'язно наданому "Історичній правді" Олексієм Мустафіним.