Книга з автографом Ліни Костенко "Бунт проти імперії: українські шістдесятники" Радомира Мокрика за донати на ЗСУ!

Видавництво "Абабагаламага" розігрує 10 книжок "Бунт проти імперії: українські шістдесятники" Радомира Мокрика з авторськими підписами за донати на ЗСУ!

Про це повідомив автор книги історик Радомир Мокрик.

"Друзі, два тижні тому мені пощастило особисто підписати книжку в Ліни Костенко. Зі згоди Ліни Василівни ми знову робимо розіграш для потреб фронту. Ми збираємо на дрони для декількох підрозділів і на антидронові засоби. Про все, звичайно, відзвітуємо. Умови прості – кидаєте сто гривень в банку – це Ваш квиток для розіграшу. Більше квитків – більше шансів виграти книжку з автографом. І навіть якщо Вам цього разу не пощастить – Ви все рівно зробите добру справу", - написав Радомир Мокрик.

Книга "Бунт проти імперії: українські шістдесятники" Радомира Мокрика стала справжнім бестселером. Видавництво "Абабагаламага" дарує книгу з унікальним автографом Ліни Костенко, яку вона підписала спеціально для підтримки українського війська. А також 10 книжок "Бунт проти імперії: українські шістдесятники" Радомира Мокрика з підписом автора.

Умови розіграшу:

  • Закинути на МоноБанку донат (номер карти банки — 5375 4112 1491 0239), в якому кожні 100 грн — це один квиток у розігруванні, 200 — 2 квитки, 1000 — 10 квитків і т.д. До 24 січня включно. 25 січня рандомно визначимо переможців.
  • У коментарях до внеску вказуйте електронну пошту.

"Ліна Костенко сказала, що "шістдесятники стали шістдесятниками тому, що це була когорта людей, об'єднаних між собою спільними переконаннями, боротьбою, чесністю". Тепер ми всі об'єднані спільною метою. Разом ми нездоланні!", - додав Радомир Мокрик.

 

Леся Гасиджак: «Пам’ятання минулого робить нас українцями»

Публічне інтерв’ю з Лесею Гасиджак, очільницею Музею Голодомору, у рамках виставки ГОЛОСИ Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова.

Хто насправді була дружиною гетьмана Мазепи

На Афоні знайдено унікальний рукопис, а в ньому — її ім’я, і це не Ганна Фридрикевич.

Іванна Климпуш-Цинцадзе: «Нам слід якнайшвидше завершити процес формування української політичної нації»

Розмова з Іванною Климпуш-Цинцадзе – головою Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України до Європейського Союзу, віцепрем'єркою з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України у 2016-2019 роках.

Андрій Андрушків: "Дереву пам'яті потрібен гумус з історій"

Публічне інтерв'ю із магістром богослов'я, військовослужбовцем ЗСУ Андрієм Андрушківим у рамках виставки ГОЛОСИ Музею "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова.