IN MEMORIAM: Помер польський політик українського походження Мирон Сич

На 65 році життя відійшов у вічність один із найвідоміших представників української громади Польщі Мирон Сич.

Про це сповістив кореспондент українських ЗМІ в Польщі Юрій Банахевич.

"Веселий, життєрадісний, інтелектуал. Ніколи не цурався, а завжди підкреслював своє українське походження. А в Польщі етнічному українцю у минулі десятиліття зробити кар'єру ой як не просто було. А Він зробив і для багатьох був прикладом. Запам'ятаю його щорічними вітаннями з Різдвом колядою з аккордеоном у вишиванці та блискучими виступами з трибуни Сейму, зокрема з українських питань. Вічна пам'ять Великій Людині!", - написав на своїй сторінці у Фейсбук Юрій Банахевич.

Мирон Сич - один із найвідоміших представників української громади Польщі останніх десятиліть. Директор української школи, двічі депутат Сейму Польщі, віце-маршалок Вармінсько-Мазурського воєводства Польщі.

Мирона Сича у вівторок, 9 квітня, в Ольштині на Алеї Заслужених.

 

Як УНР вводила єврочас. У 1918-му годинники переводили на 68 хвилин

"Україна розриває рішуче старі примусові зв'язки з Московщиною, зв'язується тісніше з західною Європою, водночас приймаючи і спільний час, вагу і міру, тому що різниці дуже ускладнюють зносини, торгівлю та подорожі..."

Іванна Климпуш-Цинцадзе: «Нам слід якнайшвидше завершити процес формування української політичної нації»

Розмова з Іванною Климпуш-Цинцадзе – головою Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України до Європейського Союзу, віцепрем'єркою з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України у 2016-2019 роках.

Андрій Андрушків: "Дереву пам'яті потрібен гумус з історій"

Публічне інтерв'ю із магістром богослов'я, військовослужбовцем ЗСУ Андрієм Андрушківим у рамках виставки ГОЛОСИ Музею "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова.

Котлета по-київськи. За лаштунками найганебнішої промови президента Буша

Сьогодні багато хто справедливо обурюється ідіотським меню на честь початку російського головування в Радбезі ООН. Саме це головування означає остаточний колапс світової безпекової архітектури. Раду Безпеки ООН очолює агресор. Тому котлета по-київськи у тому меню асоціюється із промовою, яку виголосив президент США Джордж Буш 1 серпня 1991 року у Верховній Раді України.