Найбільшу в Україні бронзову скульптуру Леніна продають за десять мільйонів гривень

Найбільшу в Україні бронзову скульптуру Леніна із Запоріжжя виставили на продаж у системі Prozorro.

Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомила секретарка Запорізької міської ради, виконувачка обов'язків міського голови Запоріжжя Регіна Харченко, пише Район in ua.

Окрім бронзового Леніна, продають також додаткові скульптури сталевара, колгоспниці, електрика, інженера-будівельника та великих і малих літер.

Вага скульптури Леніна становить 12 310 кілограмів, а стартова ціна усього ансамблю скульптур – 10 477 214 гривень.

Пам'ятник Володимиру Леніну у Запоріжжі був встановлений 1964 року на площі біля Дніпровської ГЕС. Зняли Леніна з постаменту у 2016 році, відтоді скульптура зберігалася на одному з комунальних підприємств. 

Отримані кошти планують спрямувати на допомогу Збройним Силам України.

 

«Сувенір» для засновника Служби безпеки ОУН Миколи Лебедя

До постаті засновника, організатора і першого керівника Служби безпеки (СБ) ОУН Миколи Лебедя була прикута особлива увага органів КГБ. Навіть коли він опинився далеко за океаном, у США, до нього намагалися підіслати агентів, дізнатися про його погляди, вивідати плани, вчинити гучну провокацію і навіть мали намір за його допомогою реанімувати пошуки золота ОУН, закопаного у прикарпатських лісах.

Леся Гасиджак: «Пам’ятання минулого робить нас українцями»

Публічне інтерв’ю з Лесею Гасиджак, очільницею Музею Голодомору, у рамках виставки ГОЛОСИ Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова.

Хто насправді була дружиною гетьмана Мазепи

На Афоні знайдено унікальний рукопис, а в ньому — її ім’я, і це не Ганна Фридрикевич.

Іванна Климпуш-Цинцадзе: «Нам слід якнайшвидше завершити процес формування української політичної нації»

Розмова з Іванною Климпуш-Цинцадзе – головою Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України до Європейського Союзу, віцепрем'єркою з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України у 2016-2019 роках.