На Волині шукають мецената, який допоможе демонтувати радянський танк

У Локачах шукають мецената, який зголоситься демонтувати радянський танк "Йосип Сталін".

Про це пише видання Район.Локачі.

Питання щодо демонтажу радянського памʼятника порушували неодноразово, проте танк досі на місці.

"Якщо знайдеться меценат, який зголоситься демонтувати танк безплатно, або за прийнятну суму – демонтують без роздумів" – розповів заступник голови Локачинської селищної ради Тарас Хомяк.

Працівники Музею українського війська та військової техніки, що у Луцьку, готові прийняти танк у подарунок, але оплатити демонтаж не можуть.

 

«Сувенір» для засновника Служби безпеки ОУН Миколи Лебедя

До постаті засновника, організатора і першого керівника Служби безпеки (СБ) ОУН Миколи Лебедя була прикута особлива увага органів КГБ. Навіть коли він опинився далеко за океаном, у США, до нього намагалися підіслати агентів, дізнатися про його погляди, вивідати плани, вчинити гучну провокацію і навіть мали намір за його допомогою реанімувати пошуки золота ОУН, закопаного у прикарпатських лісах.

Леся Гасиджак: «Пам’ятання минулого робить нас українцями»

Публічне інтерв’ю з Лесею Гасиджак, очільницею Музею Голодомору, у рамках виставки ГОЛОСИ Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова.

Хто насправді була дружиною гетьмана Мазепи

На Афоні знайдено унікальний рукопис, а в ньому — її ім’я, і це не Ганна Фридрикевич.

Іванна Климпуш-Цинцадзе: «Нам слід якнайшвидше завершити процес формування української політичної нації»

Розмова з Іванною Климпуш-Цинцадзе – головою Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України до Європейського Союзу, віцепрем'єркою з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України у 2016-2019 роках.