Спецпроект

Суд заборонив будь-які акції у Львові 9 травня

Львівський окружний адміністративний суд заборонив проводити 9 травня у Львові будь-які акції.

Таке рішення суд ухвалив сьогодні, 6 травня, повідомляє "Галінфо".

Таким чином суд повністю задовольнив позов виконавчого комітету Львівської міської ради.

Нагадаємо, що політичні організації "Русское единство" (Крим) і "Родіна" (Одеса) разом із близьким до КПУ "Антифашистським комітетом" планували влаштувати на 9 травня марш вулицями Львова із 15-метровим червоним прапором.

У відповідь львівський представник партії "Свобода" пообіцяв зустріти цей марш у компанії боксера-чемпіона та інших "менш титулованих, але не менш підготовлених молодих людей".

4 травня Львівська міська рада звернулась до суду з проханням заборонити проведення 9 травня громадських та політичних акцій.

"Відповідачами вже є 13 політичних партій та громадських організацій, і ми просимо суд заборонити всі акції, - повідомила тоді начальник юридичного управління Львівської міськради Гелена Пайонкевич. - Вже в п'ятницю юридичне управління міської ради мало достатньо підстав вважати, що політичні акції можуть спричинити загрозу громадській безпеці 9 травня". 

Розвиток інформаційного скандалу з червоними прапорами на 9 травня можна простежити тут.

Як УНР вводила єврочас. У 1918-му годинники переводили на 68 хвилин

"Україна розриває рішуче старі примусові зв'язки з Московщиною, зв'язується тісніше з західною Європою, водночас приймаючи і спільний час, вагу і міру, тому що різниці дуже ускладнюють зносини, торгівлю та подорожі..."

Іванна Климпуш-Цинцадзе: «Нам слід якнайшвидше завершити процес формування української політичної нації»

Розмова з Іванною Климпуш-Цинцадзе – головою Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України до Європейського Союзу, віцепрем'єркою з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України у 2016-2019 роках.

Андрій Андрушків: "Дереву пам'яті потрібен гумус з історій"

Публічне інтерв'ю із магістром богослов'я, військовослужбовцем ЗСУ Андрієм Андрушківим у рамках виставки ГОЛОСИ Музею "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова.

Котлета по-київськи. За лаштунками найганебнішої промови президента Буша

Сьогодні багато хто справедливо обурюється ідіотським меню на честь початку російського головування в Радбезі ООН. Саме це головування означає остаточний колапс світової безпекової архітектури. Раду Безпеки ООН очолює агресор. Тому котлета по-київськи у тому меню асоціюється із промовою, яку виголосив президент США Джордж Буш 1 серпня 1991 року у Верховній Раді України.