1987: перше інтерв'ю Маргарет Тетчер радянському телебаченню

Подивіться, як змінився світ за ці 25 років!

У березні 1987 році радянське телебачення перший раз у своїй історії транслювало запис інтерв’ю із британським прем’єр-міністром Маргарет Тетчер.  На порядку денному: розброєння, контроль за хімічною і ядерною зброєю.

Радянські журналісти ледь не залишилися без пальців, намагаючись вкладати їх куди не варто. Пані Тетчер мала більш переконливий вигляд у своїх відповідях, ніж вони у своїх запитаннях.

Цитата: "Як на мене, ви говорите те саме, що і я!"

Деякі фрагменти диктори "забували" перекладати.

Колишній британський прем'єр-міністр баронеса  Маргарет Тетчер пішла з життя вранці 8 квітня 2013 року у віці 87 років.

Як УНР вводила єврочас. У 1918-му годинники переводили на 68 хвилин

"Україна розриває рішуче старі примусові зв'язки з Московщиною, зв'язується тісніше з західною Європою, водночас приймаючи і спільний час, вагу і міру, тому що різниці дуже ускладнюють зносини, торгівлю та подорожі..."

Іванна Климпуш-Цинцадзе: «Нам слід якнайшвидше завершити процес формування української політичної нації»

Розмова з Іванною Климпуш-Цинцадзе – головою Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України до Європейського Союзу, віцепрем'єркою з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України у 2016-2019 роках.

Андрій Андрушків: "Дереву пам'яті потрібен гумус з історій"

Публічне інтерв'ю із магістром богослов'я, військовослужбовцем ЗСУ Андрієм Андрушківим у рамках виставки ГОЛОСИ Музею "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова.

Котлета по-київськи. За лаштунками найганебнішої промови президента Буша

Сьогодні багато хто справедливо обурюється ідіотським меню на честь початку російського головування в Радбезі ООН. Саме це головування означає остаточний колапс світової безпекової архітектури. Раду Безпеки ООН очолює агресор. Тому котлета по-київськи у тому меню асоціюється із промовою, яку виголосив президент США Джордж Буш 1 серпня 1991 року у Верховній Раді України.