Як зберегти історичне обличчя Андріївського узвозу

21 жовтня 2011 р. о 13.00 відбудеться презентація проекту "Андріївський узвіз: вулиця мистецьких цехів".

Про це повідомляють організатори заходу.

Мета проекту, одним з ініціаторів якого є Могилянський музей - створення культурно-історичної концепції реконструкції та реанімації Андріївського узвозу - головної історичної перлини Києва.

На думку ініціаторів проекту, в запропонованих проектах реконструкції вулиці не вирішена цілісно і зважено проблема історичної основи та знехтувані історичні константи цього району. Тому киянами та прихильниками культурної спадщини Києва пропонується до громадського обговорення зазначений проект.

На думку ініціаторів проекту, він дозволить не тільки зберегти національне культурне надбання Києва, але дасть можливість реалізувати культурні ініціативи пов'язані з історичними контекстами цієї вулиці.

Митці: художники, скульптори, представники творчих професій різних напрямків зможуть реалізувати свої ідеї на підставі цього проекту. Запрошуються всі охочі до обговорення.

Захід відбудеться у Могилянському музеї, вул. Сковороди, 2.

   

Теми

ОУН і Тайвань проти комуністів та Пекіна

Наприкінці 1956 року з Великої Британії відбув корабель у Південно-Східну Азію, на борту якого перебували Юліан Заблоцький (керівник дипломатичної місії) та Володимир Косик (заступник керівника). До Тайбею, столиці острова, вони прибули 25 лютого 1957 року

«Людина, що не має померти». Міф про Муссоліні

Зачарованість італійців своїм дуче тривала довго, але вщент розбилася через руйнівний результат воєнних операцій

«Расстрелян за националистическую деятельность…»: таємниця смерті Петра Франка

Петро Франко був розстріляний. Однозначно, що сталося це не швидше 6 липня 1941 р… Про конкретну дату страти поки що залишається лише здогадуватися…

Як Василя Стефаника було врятовано від страти

Я йому представився й сказав, що їдемо на розмову в "пруському" штабі, висловив я при тому надію, що все буде тепер добре, судячи по прихильних словах шефа штабу. Стефаник одначе приймав мої слова холодно, а вкінці запитався мене на ходу до авта:
— Коли Ви кажете, що Ви УСС, то скажіть мені, чи мене зараз розстріляють, чи ще будуть мучити?!..