На ICTV запускають цикл роликів до Дня Перемоги. ФОТО

З 29 квітня телеканал ICTV запускає цикл соціальних роликів до Дня Перемоги - "Пам'ятати, щоб жити".

Про це повідомляє "Телекритика" з посиланням на прес-службу каналу.

Ідея та втілення роликів належить арт-групі каналу.

 Кадр з ролику

"У центрі сюжету - пам'ятні місця війни, в яких з'являються її ожилі примари: піхотинець, артилерист, дитина, - йдеться у повідомленні каналу. - Всі вони - втілені відзвуки минулого, нагадування нащадкам про тих, хто віддав своє життя за їх право жити".

За словами прес-служби, цифри страшних втрат, заявлені в ролику - не просто шокуюча інформація. Це спроба... напередодні Дня Перемоги нагадати, яку ціну заплатив за неї наш народ".

Відео роликів під загальним слоганом "Ніщо не забуто" ["Ніхто не забутий, ніщо не забутий" - цитата з вірша ленінградської поетеси Ольги Берґгольц, яка стала символом радянської історичної пам'яті - ІП] можна побачити тут.

Дивіться також інші матеріали за темою "Телебачення"

Натан Вершубський: адвокат Віктор Медведчук підставив мене у 1985-му

Інтерв‎'‎ю з Натаном (Носоном) Вершубським, одним з останніх в'язнів совісті в СРСР, якого засудили за «крадіжку» книг з синагоги на Подолі

Історія між травами забуття: могила богданівців на Замковій

Могила на Замковій урочисто розпочала довгий шерег могил Української революції (могили «крутян», могила козаків, розстріляних чекістами під Базаром, відомі і невідомі могили повстанців). Проте тоді всім, як і на Майдані у січні-лютому 2014-го, хотілося вірити, що ті перші жертви будуть і останніми. Тому і прийшов на цей похорон увесь український Київ…

Світлана Алексієвич: "Народ не рефлексує - ані про війну, ані про ҐУЛАҐ"

Розмова про "бандерівське" молоко, її земляків, "червону людину" і... Путіна. "Відчуття трагічні: щось насувається, і протистояти ми не в змозі".

Роми. Ті, що пройшли крізь Голокост

В ніч з 2 на 3 серпня 1944 року в таборі смерті Аушвіц-Біркенау нацисти за кілька годин знищили в газових камерах 3,5 тисячі ув’язнених ромів. Тільки у цьому таборі за роки війни було знищено більш 20 тисяч ромів з 14 країн Європи. Рішенням конференції найбільших ромських організацій світу цей день оголошено Міжнародним днем пам’яті жертв геноциду ромів. В Україні цю дату офіційно встановлено постановою Верховної Ради в 2004 році.