Спецпроект

Музей історії Києва проведе нічні екскурсії

17 і 18 травня Музейно-виставковий центр "Музей історії Києва" проведе нічні екскурсії на честь першого святкування Міжнародного дня музеїв, повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

Про це пише interfax.com.ua.

У новому приміщенні музею на вул. Б.Хмельницького ​​відвідувачі зможуть взяти участь у незвичайній екскурсії, під час якої зможуть не тільки оглянути експозицію, а й зустрітися з історичними та літературними персонажами.

Гості музею побачать, як давньоруський ремісник виготовляє свої вироби з кістки, зможуть поставити питання древньому мудрецю-літописцю, вибрати для себе фасон сукні із журналу мод початку ХХ сторіччя.

Екскурсії проводитиме учениця Фундуклеївської гімназії Наталія Меньшова (майбутній український історик Наталія Полонська-Василенко). По закінченню кожен відвідувач отримає фото на пам'ять з історичним або літературним героєм.

Початок екскурсії в 20.00 17 травня і в 19.00 18 травня за адресою: Київ, вул. Б.Хмельнікого, 7 (станція метро "Театральна).

Теми

Хто насправді була дружиною гетьмана Мазепи

На Афоні знайдено унікальний рукопис, а в ньому — її ім’я, і це не Ганна Фридрикевич.

Іванна Климпуш-Цинцадзе: «Нам слід якнайшвидше завершити процес формування української політичної нації»

Розмова з Іванною Климпуш-Цинцадзе – головою Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України до Європейського Союзу, віцепрем'єркою з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України у 2016-2019 роках.

Андрій Андрушків: "Дереву пам'яті потрібен гумус з історій"

Публічне інтерв'ю із магістром богослов'я, військовослужбовцем ЗСУ Андрієм Андрушківим у рамках виставки ГОЛОСИ Музею "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова.

Котлета по-київськи. За лаштунками найганебнішої промови президента Буша

Сьогодні багато хто справедливо обурюється ідіотським меню на честь початку російського головування в Радбезі ООН. Саме це головування означає остаточний колапс світової безпекової архітектури. Раду Безпеки ООН очолює агресор. Тому котлета по-київськи у тому меню асоціюється із промовою, яку виголосив президент США Джордж Буш 1 серпня 1991 року у Верховній Раді України.