У Горлівці - книжковий ярмарок біля музею. ФОТО

У Горлівці (Донецька область) з нагоди Міжнародного дня музеїв уперше відбувся книжковий ярмарок місцевих літераторів.

Акція відбулася на площі біля Музею мініатюрної книги ім.Разумова, повідомляє Музейний простір із посиланням на організаторів.

 

Крім продажу авторських книг, в рамках акції відбувся літературний флеш-моб, читали вірші з використанням гучномовця.

Також у програми були книжкові дебати і буккросинг. Підведення підсумків Книжкового ярмарку відбулося за круглим столом із традиційним чаюванням.

 

Протягом дня відвідати горлівський Музей мініатюрної книги можна було безкоштовно. Цією можливістю скористалося більше 200 людей.

Севастополь – місто української слави. Про українців у Кримській війні

Росія у цій війні воювала переважно українськими руками – до 50% війська Імперії складали солдати, матроси і офіцери українського походження, причому матроси-українці складали близько 70% Чорноморського флоту.

Чи можна принизити Генія?

Наші предки жили у світі, відмінному від нашого. У світі, де Добро і Зло, Герой і Лиходій були чітко розділені і знаходились у постійному непримиренному антагонізмі. Релігійна свідомість вимагала устремління до святості, і навіть її антипод – комуністичний атеїзм у ХХ-му столітті змушений був на місце Святого письма встановити "Моральний кодекс будівника комунізму", який формально мало чим відрізнявся від загальноприйнятих моральних норм і так само вимагав від людини чітко визначеної громадянської позиції, моральної чистоти і принциповості.

ОУН і Тайвань проти комуністів та Пекіна

Наприкінці 1956 року з Великої Британії відбув корабель у Південно-Східну Азію, на борту якого перебували Юліан Заблоцький (керівник дипломатичної місії) та Володимир Косик (заступник керівника). До Тайбею, столиці острова, вони прибули 25 лютого 1957 року

«Людина, що не має померти». Міф про Муссоліні

Зачарованість італійців своїм дуче тривала довго, але вщент розбилася через руйнівний результат воєнних операцій