Нотр-Дам де Парі: панорама собору після пожежі та початок слідства. ФОТО

У мережі опублікували 360-градусну панораму, на якій показаний згорілий собор Паризької Богоматері.

Про це повідомляє The Бабель із посиланням на сайт Gigarama.

 

Завдяки функції "збільшення" усе, що залишила по собі масштабна пожежа, можна побачити досить детально. Також гігапіксельна зйомка відкриває вид на все місто.

Деякі користувачі соцмереж пропонують побачити, яким собор був ізсередини до пожежі.

Тим часом паризька прокуратура не знайшла слідів навмисного підпалу собору Паризької Богоматері. Про це пише Associated Press.

Зазначено, що наразі правоохоронці розглядають версію про випадкове загоряння. За словами паризького прокурора, розслідуванням причин пожежі будуть займатися п'ять слідчих. За його підрахунками, розслідування буде "довгим і складним"

Відомо, що найближчим часом будуть допитані працівники п'яти компаній, які були найняті для ремонту на даху собору.

Читайте також:

Пожежу у Соборі Паризької Богоматері взяли під контроль і частково загасили. ФОТО.

Горить Собор Паризької Богоматері. ФОТО. ВІДЕО

"Найстаріший з нині живих...": Історія Балтійського кубку

Після закінчення Першої світової війни нове дихання отримали ігрові командні види спорту. Битви з полів, найстрашнішої на той момент війни, переміщуються на футбольні стадіони. Нове покоління запальних ентузіастів-організаторів продукує ідеї континентальних і регіональних турнірів як для клубів, так і для національних збірних. Не виключенням був і Балтійський регіон. Тут на просторах понівечених, не лише світовою війною, а й роками кривавих війн за незалежність, народжується ідея власного Балтійського кубку.

«Ми продовжуємо боротьбу і маємо всі шанси переломити хід історії та встояти», - історик та офіцер ЗСУ Ігор Макарчук

Історик-археолог та реконструктор, дослідник Українських визвольних змагань початку ХХ ст. Ігор Макарчук у 2022 році поставив на паузу аспірантуру та пішов до війська. Раніше Ігор разом із побратимами з «Пласту» одягав військові однострої часів УНР і відтворював знакові події та битви тієї доби. Нині він носить піксель як офіцер однієї з бригад ЗСУ. І відчуває чимало паралелей між тією та цією війною: «Як сто років тому, так і зараз — боротьба триває і ворог той самий».

Коли оголосили останній відбій. Уривок із книжки "Демобілізовані" Алана Олпорта

Демобілізація – це окрема битва, якої у жодному разі не можна програти. Які зміни переживало суспільство Великої Британії після Другої світової війни? Як демобілізовані адаптовувались до мирного життя? Про важку дорогу від війни до миру йдеться у книжці британського історика Алана Олпорта "Демобілізовані: повернення додому після Другої світової війни", яка у січні побачить світ у видавництві "Локальна історія".

Биківня: таємне місце масових поховань жертв сталінського терору

Історія Биківнянських могил — це історія місця масових поховань жертв сталінського терору, яке було приховане від суспільства протягом багатьох років. Биківня — це місце-символ, де були поховані голоси, яких змусили замовкнути. Це не просто могили, це багато людей, кожен із яких міг змінити щось у світі.