Акціонери Sothebyʼs схвалили продаж аукціонного дому мільярдеру Патріку Драхі

Акціонери одного з найбільших і найвідоміших аукціонних будинків світу Sothebyʼs більшістю голосів схвалили продаж компанії власнику телекомунікаційної групи Altice, французькому мільярдеру Патріку Драхі.

Аукціонний будинок продають за $3,7 млрд. Про це повідомляє The Бабель із посиланням на пресреліз компанії.

 

Домовленість про продаж була досягнута в червні. Sothebyʼs придбає компанія мільярдера BidFair USA. Угода повинна завершитися у IV кварталі 2019 року.

Передбачається, що потім пройде делістинг (виключення цінних паперів певного емітента з котирувального списку фондової біржі. Після делістингу цінні папери компанії-емітента не можуть торгуватися на біржі, де компанія виключена з котирувального списку) аукціонного будинку.

До цього акції компанії торгувалися на Нью-Йоркській фондовій біржі протягом 31 року.

Довідково. Патрік Драхі займає 190-е місце в рейтингу мільярдерів Forbes. Його статки оцінюють у $7,7 млрд. Він володіє 60% у заснованій ним транснаціональній компанії Altice, що спеціалізується на медіа та телекомунікації.

Sothebyʼs — один з найстаріших у світі аукціонних домів. Заснований в 1744 році в Лондоні. Відкрито філії у Нью-Йорку, Парижі, Лос-Анджелесі, Цюриху, Торонто, Мельбурні, Мюнхені, Йоганнесбурзі, Флоренції, Москві та інших містах. У 1983 році Sothebyʼs продали американському підприємцю Альфреду Таубману — власникові великої мережі магазинів у США.

Крізь бурю та сніг. Перший Зимовий похід Армії УНР

У перших числах грудня 1919 року Армія УНР налічувала близько 10 тисяч осіб. З них боєздатними були біля 2 тисяч. Керівництво проводило нараду за нарадою у пошуках виходу з ситуації. Вирішили йти у запілля окупантів. Так почався Перший Зимовий похід.

Львів. 1918. Єврейський погром

Наприкінці листопада 1918 року світ отримав страшні відомості зі Львова: європейські та американські видання писали про жорстоку розправу над тутешніми євреями, яких впродовж двох діб, одразу після відступу з міста українського війська, безжалісно грабували, палили, мордували і вбивали.

Український підрозділ у Зимовій війні: правда чи легенда

Формування українського добровольчого підрозділу, якщо пропозицію про нього й було надано фінському командуванню, не здійснили через брак часу, підготованих кадрів та фінансів.

Антисемітизм в Україні?

Якщо поглянути на останні чотири з половиною століття присутності великої кількості євреїв в Україні, лише 16-20 років були позначені періодами насильства. І це насильство, не слід забувати, чинилося не лише проти євреїв. Іншими словами, 430 років євреї жили поруч з етнічними українцями та іншими народами України в стані співпраці й толерантності, якщо не гармонії.