На Рівненщині у колишній тюрмі НКВС облаштують квест-кімнату
30 грудня 2021
Про це повідомляє Суспільне.
![](/images/doc/2/0/20719a6-270182012-209905044676569-7969913860521212410-n.jpg)
Здолбунівський краєзнавчий музей розташований у приміщенні колишнього райвідділу НКВД. В його підземеллях були тюремні камери. Саме цей факт з історії будівлі підказав ідею розробити квест.
"Квест-кімната – це унікальна річ для Здолбунова і для музею. Не чув, щоб у музеях робили квест-кімнату. У чому сенс цієї квест-кімнати? Людині потрібно вибратися із в'язничної камери.
Здолбунівський музей знаходиться у будівлі, яка була колись в'язницею НКВС. І немає ні одного свідчення, що звідси хтось тікав. Ми пропонуємо нашим гостям знайти ключ від дверей і спробувати вийти звідси за годину", – розповідає Олександр Чижевський.