У Вашингтоні пройде благодійний концерт українського піаніста до Дня Героїв Небесної Сотні

Український музикант Павло Гінтов, що нині проживає у Сполучених Штатах, 26 лютого до Дня Героїв Небесної Сотні виступить з благодійним фортепіанним концертом у Вашингтоні, кошти з якого підуть на підтримку медичного батальйону "Госпітальєри".

Про це повідомляє громадська організація "US Ukrainian Activists".

 

Зазначається, що концерт відбуватиметься у приміщенні посольства України в США у Вашингтоні.

Водночас, до уваги відвідувачів події буде представлена фотовиставка Надії Шапоринської "Майдан у Вашингтоні, DC, 2014".

 

Повідомляється, що повний квиток вартуватиме 40 доларів, вхід за студентським посвідченням – 35 доларів, а діти до 18 років можуть відвідати подію за 25 доларів.

В організації кажуть, що виручені кошти повною сумою будуть спрямовані українському волонтерському медичному батальйону "Госпітальєри", який займається лікуванням та реабілітацією поранених українських воїнів, а також 143-му Центру розмінування (військовій частині А2641). Це кінологічний підрозділ, який підпорядковується Командуванню сил підтримки ЗСУ, основним напрямком діяльності якого є виявлення вибухових речовин, патрулювання, охорона периметру, безпека КПП.

Про Павла Гінтова західна преса пише як про "поета клавіш" та "музичного оповідача". Він гастролює Європою, Азією, Африкою, Південною Америкою та США і виступає на провідних музичних сценах світу. Володар низки нагород міжнародних фортепіанних конкурсів. Має ступінь доктора музичних наук Мангеттенської школи музики (Manhattan School of Music).

«Сувенір» для засновника Служби безпеки ОУН Миколи Лебедя

До постаті засновника, організатора і першого керівника Служби безпеки (СБ) ОУН Миколи Лебедя була прикута особлива увага органів КГБ. Навіть коли він опинився далеко за океаном, у США, до нього намагалися підіслати агентів, дізнатися про його погляди, вивідати плани, вчинити гучну провокацію і навіть мали намір за його допомогою реанімувати пошуки золота ОУН, закопаного у прикарпатських лісах.

Леся Гасиджак: «Пам’ятання минулого робить нас українцями»

Публічне інтерв’ю з Лесею Гасиджак, очільницею Музею Голодомору, у рамках виставки ГОЛОСИ Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова.

Хто насправді була дружиною гетьмана Мазепи

На Афоні знайдено унікальний рукопис, а в ньому — її ім’я, і це не Ганна Фридрикевич.

Іванна Климпуш-Цинцадзе: «Нам слід якнайшвидше завершити процес формування української політичної нації»

Розмова з Іванною Климпуш-Цинцадзе – головою Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України до Європейського Союзу, віцепрем'єркою з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України у 2016-2019 роках.