У Стрию демонтували пам’ятник радянському солдату

У центрі Стрия демонтували частину меморіальної композиції на честь радянської армії – стелу з пам’ятними датами «великої вітчизняної війни»

Демонтаж відбувся у понеділок, 11 квітня.

Стела з викарбуваними на ньому етапами "великої вітчизняної війни" входила до меморіальної композиції, що також включала пам'ятник радянському солдату з дитиною в руках – його демонтували у 2014 році.

"Стрий розпочинає ліквідацію рештків пам'яток тоталітарного режиму, які залишились на території нашої громади. Першою впала стела на Площі ринок", – повідомила Стрийська міська рада.
 

Леся Гасиджак: «Пам’ятання минулого робить нас українцями»

Публічне інтерв’ю з Лесею Гасиджак, очільницею Музею Голодомору, у рамках виставки ГОЛОСИ Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова.

Хто насправді була дружиною гетьмана Мазепи

На Афоні знайдено унікальний рукопис, а в ньому — її ім’я, і це не Ганна Фридрикевич.

Іванна Климпуш-Цинцадзе: «Нам слід якнайшвидше завершити процес формування української політичної нації»

Розмова з Іванною Климпуш-Цинцадзе – головою Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України до Європейського Союзу, віцепрем'єркою з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України у 2016-2019 роках.

Андрій Андрушків: "Дереву пам'яті потрібен гумус з історій"

Публічне інтерв'ю із магістром богослов'я, військовослужбовцем ЗСУ Андрієм Андрушківим у рамках виставки ГОЛОСИ Музею "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова.