В Івано-Франківську відреставрували дерев'яну бруківку
25 жовтня 2022
Про це повідомила засновниця громадської ініціативи зі збереження спадщини "Франківськ Який Треба Берегти" Марія Козакевич.
В Івано-Франківську, в арці будинку по вулиці Січових Стрільців, 7, збереглась дерев'яна бруківка початку ХХ століття. Щоправда, її стан був плачевний.
![Стан дерев'яної бруківки до ремонту](/images/doc/c/1/c1a24b1--tan-derev-janoji-brukivki-do-remontu.jpg)
Стан дерев'яної бруківки до ремонту
Мешканці будинку вирішили врятувати цінний та цікавий артефакт містобудування з більш як 100-річною історією. Дерев'яну бруківку акуратно демонтували і виклали посередині арки, додавши по бокам сучасної. Таким чином транспорт більше не зачіпатиме колесами і не навантажуватиме історичного мощення.
![](/images/doc/d/c/dcbc5f8-313101729-2073946862796616-7309609261662455602-n.jpg)
Відремонтована дерев'яна бруківка