IN MEMORIAM: померла Тетяна Плющ

У Франції померла дружина дисидента Леоніда Плюща Тетяна

Про це повідомив Тарас Марусик.

 
Тетяна та Леонід Плющі

Тетяна Плющ померла в місті Алес і, мабуть, буде похована поруч зі своїм чоловіком у селі Бессеж.

Тетяна Житнікова (Плющ) - дружина радянського дисидента Леоніда Плюща, поділяла погляди чоловіка, разом з ним розповсюджувала самвидавну літературу, яка несла правду про радянський устрій. Намагаючись звільнити Леоніда Плюща з психтюрми, вона писала листи до найвищих радянських інстанцій, зверталася до західних правозахисних організацій.

У 1976 році разом з чоловіком та дітьми виїхала до Франції. 

Як УНР вводила єврочас. У 1918-му годинники переводили на 68 хвилин

"Україна розриває рішуче старі примусові зв'язки з Московщиною, зв'язується тісніше з західною Європою, водночас приймаючи і спільний час, вагу і міру, тому що різниці дуже ускладнюють зносини, торгівлю та подорожі..."

Іванна Климпуш-Цинцадзе: «Нам слід якнайшвидше завершити процес формування української політичної нації»

Розмова з Іванною Климпуш-Цинцадзе – головою Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України до Європейського Союзу, віцепрем'єркою з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України у 2016-2019 роках.

Андрій Андрушків: "Дереву пам'яті потрібен гумус з історій"

Публічне інтерв'ю із магістром богослов'я, військовослужбовцем ЗСУ Андрієм Андрушківим у рамках виставки ГОЛОСИ Музею "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова.

Котлета по-київськи. За лаштунками найганебнішої промови президента Буша

Сьогодні багато хто справедливо обурюється ідіотським меню на честь початку російського головування в Радбезі ООН. Саме це головування означає остаточний колапс світової безпекової архітектури. Раду Безпеки ООН очолює агресор. Тому котлета по-київськи у тому меню асоціюється із промовою, яку виголосив президент США Джордж Буш 1 серпня 1991 року у Верховній Раді України.