Російський футбольний клуб зобразив на формі Ярослава Мудрого

На новій формі ФК "Шинник" з міста Ярославль зобразили київського князя Ярослава Мудрого

Про це повідомляє низка російських інтернет-видень.


Футболісти ярославського "Шинника" будуть проводити домашні матчі у футбольній формі, стилізованій під тисячорублеву купюру. 

Ярославль зображено на банкноті номіналом 1000 рублів. Там представлено пам'ятник засновнику міста Ярославу Мудрому та каплицю Казанської ікони Божої матері. Саме ці елементи з'являться і на футбольній формі "Шинника".

До слова, у 2021 році на Росії відмовилися від зображення Ярослава Мудрого та церковних об'єктів на 1000 рублевій купюрі. Нові 1000-карбованцеві банкноти в обіг повинні ввести в 2023 році.  

"Шинник" — російський футбольний клуб з міста Ярославль. Заснований 15 січня 1957 року.

 

КГБ УРСР проти "Летючих козаків" ВПС США

У москві поставили завдання перед кгб урср збирати всю доступну інформацію про всіх українців, які пішли на службу до армії США. Їх розглядали як таких, що можуть бути використані з диверсійною і шпигунською метою проти срср. Так, керівництво кгб з настороженістю сприймало здобуті агентурою відомості про "збільшення американцями набору до армії молоді українського походження".

"Сто днів" або останній король: епізод з історії визвольних змагань литовського народу

Кожному в Україні, мабуть, відомі події Української революції. Зокрема, обставини реставрації гетьманської влади у 1918 році. Втім, спроби повернення до історичних форм правління, у ту добу боротьби за незалежність колишніх підневільних Росії народів, характерні не лише для України. Подібне відбулося і у Литві. Майже одночасно з реалізацією ідей українського ІІ Гетьманату народився литовський монархічний проект.

Інтелектуали за викликом. Хто й навіщо створив легенду про "Петра Великого"

Як європейські інтелектуали волею, чи неволею допомагали російському імператору Петру І відбілювати власну репутацію.

Професор Дмитро Білий: "Після геноциду на Кавказі залишилося не більше 10% черкеського населення"

У травні 1864 року на Червоній Поляні неподалік від Сочі відбулася остання битва з російськими військами черкеських воїнів, під час якої всі вони загинули. Власне, місцина отримала таку назву, бо вся вона була залита кров'ю. А вже 21 травня 1864 року російські війська влаштували переможний парад. Це означало остаточну поразку черкесів у війні, яку вони вели проти царської росії понад сто років.