АНОНС: Просвітницький курс про історію Кримського півострова

Доступна реєстрація на просвітницький курс про історію Кримського півострова, українську політику деокупації та реінтеграції, протидію російській агресії

Метою курсу є ознайомлення його учасників із темою державної політики щодо тимчасово окупованої території АР Крим та м. Севастополь, подій та процесів, що відбуваються на півострові, а також державною політикою щодо деокупації півострова та реінтеграції громадян із цих територій.

Вказаний навчальний курс розміщується на безкоштовній освітній онлайн-платформі "Зрозуміло", реєстрація за посиланням.

Онлайн-курс складається зі вступного відео, 10 лекцій українською мовою з кримськотатарськими субтитрами та додаткової лекції з коментарями експертів англійською мовою.

Лекції розкажуть про:

- основні події та наслідки окупації для півострова та його населення;

- ключові нормативно-правові акти, позиції України щодо термінології та окремих важливих питань, пов'язаних із окупацією;

- кримські органи державної влади, які тимчасово переміщені та діють на підконтрольній території України;

- позиції міжнародних інституцій у контексті тимчасової окупації Криму;

- міжнародні судові процеси між Україною та Росією.

 

Хто насправді була дружиною гетьмана Мазепи

На Афоні знайдено унікальний рукопис, а в ньому — її ім’я, і це не Ганна Фридрикевич.

Іванна Климпуш-Цинцадзе: «Нам слід якнайшвидше завершити процес формування української політичної нації»

Розмова з Іванною Климпуш-Цинцадзе – головою Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України до Європейського Союзу, віцепрем'єркою з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України у 2016-2019 роках.

Андрій Андрушків: "Дереву пам'яті потрібен гумус з історій"

Публічне інтерв'ю із магістром богослов'я, військовослужбовцем ЗСУ Андрієм Андрушківим у рамках виставки ГОЛОСИ Музею "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова.

Котлета по-київськи. За лаштунками найганебнішої промови президента Буша

Сьогодні багато хто справедливо обурюється ідіотським меню на честь початку російського головування в Радбезі ООН. Саме це головування означає остаточний колапс світової безпекової архітектури. Раду Безпеки ООН очолює агресор. Тому котлета по-київськи у тому меню асоціюється із промовою, яку виголосив президент США Джордж Буш 1 серпня 1991 року у Верховній Раді України.