Вийшла друком книжка про середньовічну фортецю Тустань

«ТУСТАНЬ: історія співіснування людини і скелі» видали у Харкові.

Про це повідомив видавець Олександр Савчук.

"Тустань: історія співіснування людини і скелі" — це захоплива розповідь про минувшину древньої твердині серед гір з часів Середньовіччя і до сьогодення. Побудова фортеці та її розквіт, оборона та занепад, Тустанські скелі зараз — про все це ви дізнаєтесь з ілюстрованих оповідей, вміщених у книзі. Гортаючи сторінки, ви зустрінетесь з Білим та Злим Лицарями та поринете разом з ними у пригоди з присмаком історії.", - йдеться в анатоції до книги.

Авторами книги-пригоди "ТУСТАНЬ: історія співіснування людини і скелі" стали Роман Барабах, Софія Рябчук та Василь Рожко. Видання вийшло у співпраці з Державним історико-культурним заповідником Тустань.

"Почати читату цю книгу для дітей (а також їхніх батьків) можна вдома, а продовжити пригоди безпосередньо в Тустані!", - зазначив Олександр Савчук.

Придбати книгу як завжди можна в інтернет-книгарні.

 

Корюківка: забута трагедія. Як нацисти знищили 7-тисячне містечко

Символом звірств нацистів на окупованій території СРСР радянська пропаганда зробила білоруську Хатинь. Знищення близько 7 тисяч українців у Корюківці на Чернігівщині з ідеологічних причин не набуло розголосу.

"Троянські вісті". Український Мюнхгаузен та інші помічники більшовицьких людоловів

Як і кого з українських діячів більшовики використовували для спецоперацій на Заході.

Дев’ять імен: репресована свобода

Народи Балтії у 1918-1920 рр. зуміли здобути та захистити незалежність. У Литві, Латвії та Естонії утворилися національні держави. Втім, у 1940 р. після окупації балтійських держав Червоною армією, між жорна радянських репресій потрапили представники усіх груп політичних еліт трьох країн, без різниці, якою була їхня попередня орієнтація – демократична чи вождистська.

Член РУП Дідковський – організатор Уралу

Він народився в Житомирі. Закінчивсь кадетський корпус в Києві. Друкував українські видання в Петербурзі. Повернувся в Україну для розгортання РУП. Закінчив університет в Женеві. Партизанив на Уралі, який вже добре пізнав. Саме він прийняв і поселив царську родину в Єкатеринбурзі, яка у подальшому була розстріляна. Його ім’я носить гора – одна з трьох найвищих на Уралі.