Гард замість Южноукраїнська
Комітет Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування підтримав перейменування міста Южноукраїнськ в Миколаївській області на місто Гард.
26 лютого 2024
Про це 21 лютого повідомив нардеп Олексій Гончаренко.
"Комітет Ради підтримав перейменування міста Южноукраїнськ (Миколаївська область) на місто Гард", — йдеться у дописі.
У вересні 2023 року Южноукраїнська міська рада повідомляла про підсумки громадського обговорення щодо перейменування міста. Тоді шляхом голосування найбільша кількість містян підтримала назву Південноукраїнськ.
Більше про історичну назву міста Гард читайте у матеріалі Олександра Кучеренка.
![](/images/doc/c/1/c159a7c-o-1hn8m7rud1rbj6jlasg2sb1bce35.jpg)