Американка отримала лист, відправлений на Аляску в 1978 році (ФОТО)

Лист, відправлений у жовтні 1978 року з Атланти на Аляску, прийшов на вказану адресу в Анкоридж тільки цього місяця.

Про це повідомляє американський телеканал KTUU.

За словами співробітників місцевої пошти, вони не знають, де знаходився лист усі ці 33 роки і чому він загубилося по дорозі. Працівники поштового відділення стверджують, що зараз уже неможливо відновити шлях, здійснений конвертом.

Лист, датований 1978 роком, адресовано подружжю Джеймсу і Бетті Вілсонам. Авторами листа є родичі Джеймса Вілсона, який помер улітку 2011 року, так і не дочекавшись листа від рідних.

 Конверт того самого листа

Вдова Джеймса, Бетті, зараз мешкає в Арканзасі, і дізналася про доставку листа від своєї подруги Норми Макдоналд, яка оселилася в будинку Вілсонів в Анкориджі.

Норма повідомила Бетті про отриманий лист по телефону, і та дозволила їй відкрити конверт. Усередині були фото і генеалогічне древо родини з боку Вілсона.

Найближчим часом до Бетті Вілсон поїде її донька, яка живе на Алясці. Вона планує передати матері 33-річний лист.

Нагадаємо, у лютому 2011 року мешканка Каліфорнії отримала лист, відправлений їй у 1944 році.

Операція «Вісла»: геноцид, воєнний злочин чи етнічна чистка

Чим була операція «Вісла»? Хто повинен відповідати за кривду, заподіяну українцям Закерзоння 1947 року? Чи варто Україні «симетрично» відповідати на політичні рішення чинної влади Польщі, проголошуючи геноцидом дії комуністичної польської влади проти мешканців українських етнічних територій, що відійшли до Республіки Польща після Другої світової війни? Спробуймо дати кваліфікацію подіям операції «Вісла», виходячи не з емоцій та політичної кон’юнктури, а з позиції норм міжнародного права.

"Я аж ніяк не українофіл". Фрагмент із книжки "Розділена династія" Фабіана Бауманна

Несподіваний погляд на націоналізм: не як історичну неминучість, а як усвідомлений політичний вибір, — пропонує у книжці "Розділена династія" швейцарський історик Фабіан Бауманн. Він досліджує долю київської родини Шульгиних, яка менш ніж за пів століття розділилася на дві протилежні національні гілки: російську та українську. Революція 1917 року остаточно розмежувала Шульгиних: один із них загинув у бою під Крутами, захищаючи Українську Народну Республіку, а другий — воював проти неї.

Найбільша мрія у житті

– Володю, а яка у Вас найбільша мрія в житті? – Жанно, – кажу, – я хочу, щоб Україна була незалежною! Вона подивилася на мене, як на психічнохворого. Звісно, вона знала, що в університеті десь є якісь «божевільні націоналісти», але на філфаці, а не на мехматі.

Антон Лягуша: «Зараз в Україні формується демократична пам’ять»

Інтерв’ю з Антоном Лягушею, кандидатом історичних наук, деканом факультету магістерських соціальних та гуманітарних студій Київської школи економіки (KSE) для Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова.