Мінюстиції Великобританії більше не буде використовувати «Шановний сер» через звинувачення у сексизмі

Міністерство юстиції Великобританії більше не буде використовувати в автоматичних відповідях на правові запити фразу «Дорогий сер» після звинувачень у сексизмі.

Про це повідомляє The Бабель із посиланням на The Telegraph.

 

"Агентство правової допомоги, що входить до складу Міністерства юстиції, стало першим урядовим органом, який змінив свої автоматизовані повідомлення, прибравши з них згадки за статевою ознакою", — йдеться в повідомленні.

Уточнимо, що замість фрази "Шановний сер" тепер будуть використовувати "Для уповноважених осіб".

Причиною змін стало повідомлення жінки, яке вона відправила в Агентство. У ньому вона звинуватила систему державного управління в сексизмі. Своє ім'я вона не оприлюднила.

"Історично жінки ніколи не отримували офіційну кореспонденцію, тому мало місце використання загального чоловічого вітання. Але в наші дні жінок більше, ніж чоловіків", — зазначила вона.

Читайте також:

На Дніпропетровщині сільську площу перейменували на честь королеви Єлизавети ІІ

Чорнобильська катастрофа. Смерть тисяч людей заради виживання радянського режиму

Аварія на Чорнобильській АЕС сталася 37 років тому – у 1986 році. Тодішній комуністичний режим до останнього намагався приховати інформацію про масштаби забруднення території та опромінення радіацією людей. Приховував не тому, що розумів масштаби і наслідки катастрофи. А тому, що влада завжди так працювала і показувала СРСР як найкращу в світі державу, в якій ніяких катастроф ніколи не відбувається

На могилі Алли Горської

2 грудня 1970 року на Київщині виявили тіло жорстоко вбитої Алли Горської. Поховали художницю у Києві на Берковецькому кладовищі. Її похорон перетворився в акт громадянського спротиву. Публікуємо текст Євгена Сверстюка, який він написав після смерті Алли Горської. Сверстюк виголосив його на похороні, згодом прощальне слово надрукували у пресі та поширили на Заході.

Про Невідомого Солдата

Є вислів "війна закінчиться тоді, коли буде похований останній солдат". Він далекий від реальності. Насправді жодна війна не закінчена. Тому могила невідомому солдату - це важливий символ, адже це пам'ятник усім - і тим, хто поки що невідомий, і тим, кого ми ніколи не знатимемо по імені.

Пам’яті Ольги Стокотельної: "Нехай назавжди твоє добре ім’я буде між людьми"

В історії українського Руху опору 70-80 років ХХ століття особливе місце належить Ользі та Павлові Стокотельним – особам, які були відданими ідеалам вільної та незалежної України й поєднали своє життя з відомими дисидентами, правозахисниками Надією Світличною та Миколою Горбалем. У квітні цього року Ользі та Павлові мало б виповнитися 162… Саме так двійнята Стокотельні рахували свої роки. Та не судилась. 20 грудня 2023 року Ольга покинула цей світ. Цьогоріч Павло вперше за 81 рік буде свій день народження зустрічати сам.