Гітлер уживав кокаїн і купував лімузини - документи. ФОТО

Американський аукційний дім Alexander Historical Auctions виставив на продаж медичні карти колишнього лідера нацистської Німеччини Адольфа Гітлера. Серед них - рентгенівські знімки і спогади лікарів фюрера.

Про це повідомляє Huffington Post.

На сайті аукційного дому опубліковані рентгенівські знімки черепа і носової пазухи Гітлера.

"Раніше ці документи зберігалися в архівах американської військової розвідки", - зазначив президент аукційного дому Білл Панагопулос.

Медичні картки фюрера свідчать про те, що він приймав кокаїн, 28 лікарських препаратів і страждав від "неконтрольованого метеоризму". Через останню обставину він, зокрема, вживав таблетки, які містили алкалоїд стрихнін.

Череп Гітлера в 55 років

Крім того, фюрер використовував стебла лікарської ромашки для очисної клізми, пише видання.

В одному з документів йдеться про те, що А.Гітлеру вводили екстракт з сім'яників молодого бика для того, щоб підвищити його лібідо.

У параграфі "Сексуальні характеристики" розкриваються деталі особистого життя нацистського вождя: "Доктор Теодор Моррелл [особистий лікар Гітлера - ІП] вважає, що Гітлер, не будучи схильним до сексу, іноді вступав у статевий зв'язок з Євою Браун, незважаючи на те, що вони зазвичай спали в різних ліжках".

Обкладинка звіту "Гітлер очима його лікарів"

Інший лот - це 178-сторінковий рапорт, складений для американців лікарем Ервіном Ґайзінгом. В ньому розкриваються деталі бесід із Гітлером - від його вегетаріанства і огиди до тютюну й алкоголю до бачення Європи після війни.

"Єдиним гідним опонентом є Сталін, який знаходиться майже на моєму рівні, - казав Гітлер. - Британія розпадеться... Америка візьме, що залишиться, і вимете англійську імперію з історії..."

Серед документів є й намальована Гітлером карта резиденції "Вовче лігво", на якій вказано навіть місце, де в 1944 році нацистські офіцери здійснили замах на фюрера.

 Платіжка за червень 1930-го. Нацистська партія купує лімузин "мерседес"

Очікується, що стартова ціна кожної медичної карти фюрера складе $2 тис.

Поміж інших виставлених на аукціон документів, пов'язаних з історією Другої світової війни, є листівки, плакати, звіти, платіжні квитанції тощо.

 "Янгол смерті", лікар-убивця з концтабору Аушвіц, пише листа дружині. "Чекаю з нетерпінням Різдва... хочу побачитися... купив ліжчко для [сина] Рольфа...". Аукційний дім оцінює листівку в $7-8 тисяч

ІП знайшла там навіть привітання випускнику Ленінградського суворовського училища, підписане найкращим льотчиком-асом антигітлерівської коаліції, українцем Іваном Кожедубом.

Цей аукційний лот оцінюється у $100-150

Читайте також: "Британська розвідка намагалася годувати Гітлера жіночими гормонами"

Київ у більшовицькому вирі

Минуло 104 роки звідтоді, коли армія Української Народної Республіки дала бій у протистоянні з нестримною силою більшовиків, що наступала на українські землі з одним-єдиним гаслом: "Дайош Кієв! Смєрть Центральной Радє і єйо защітнікам", а командуючий російськими військами Михайло Муравйов, що пізніше влаштує терор в українській столиці напише: "Ету власть ми нєсьом на остріях своіх штиков"

Жах на селі

Перед вами — уривок зі спогадів Віктора Кравченка, українця, талановитого інженера, якому вдалося залишитися живим після розгортання репресій у СРСР за часів Сталіна. Він був членом комуністичної партії, який вірив, що СРСР може стати країною щасливого майбутнього, однак вчасно зрозумів, що таке тоталітарний режим, повсюдна брехня та системне винищення тих, хто чинив спротив злочинній системі. Віктору Кравченку вдалося втекти і за кілька років написати книжку
яка сколихнула весь західний світ.

Винуватці Абхазької війни

Ця війна забрала життя близько 4000 людей з абхазької сторони та близько 12-15 тисяч з грузинської. Понад 300 тисяч мешканців Абхазії, переважно грузини, стали біженцями. В їх будинках зараз живуть абхази. Вони продають ці будинки громадянам Росії як свою власність. І це, здебільшого, вина трьох людей

Помилка Михайла Терещенка

Тут би йому і зрозуміти все та направити сили, а головне всі гроші, саме в цей напрямок, повернутись в Київ, поставити чітку і виграшну ставку на Україну. Але ні... він ставить все на "зеро", бажаючи отримати абсолютно повний контроль, всю імперію, вибороти для себе мрію демократичної Росії, яка настільки ж примарна, як і його віра в те, що в казино приносять успіх ставки на дати народження матері і бабусі