2009: передвиборчі ролики Партії Регіонів

Тепер це можна показувати як антипіар "регіонів". Одне відео - про покращення життя вже сьогодні, а інше - "Краще було б, якби ВОНА відпочивала". Останній ролик заборонив показувати по ТБ суддя Вовк, який зараз головує у процесі над Луценком.

25 лютого 2010 року Віктор Янукович пройшов інавгурацію і офіційно приступив до виконання обов'язків президента України, ставши четвертим після Кравчука, Кучми і Ющенка головним чиновником країни.

Він із дуже незначним відривом переміг на виборах, визнаних спостерігачами демократичними, свого головного конкурента - тодішнього прем'єр-міністра Юлію Тимошенко.

Головним козирем приходу невдахи-2004 до влади стало педалювання на економічних прорахунках "помаранчевої" влади. Основний удар упав на Тимошенко - її звинувачували в інфляції, зниженні зарплат, подорожчанні продуктів та інших негараздах, частково пов'язаних із тодішньою економічною кризою.

Улітку 2009 року, коли фактично стартували передвиборчі перегони, штаб Тимошенко почав розміщувати рекламу, суть якої зводилася до протилежного "регіоналам" змісту - Вона, мовляв, працює і робить реальні справи, а Їй заважають.

2001: перший арешт Тимошенко (ВІДЕО)

У відповідь конкуренти запустили ролик, який ІП й пропонує подивитися вище. У вересні 2009 року цей ролик був заборонений Печерським судом (ухвалу виніс той самий Сергій Вовк, який зараз судить Юрія Луценка). Заборона викликала обурення Ганни Герман, яка того ж дня звинуватила Тимошенко і Вовка у "наступі на свободу слова і поверненні цензури".

Відео, яке закликає "Краще було б, що б Вона відпочивала" (зараз ці слова звучать зловісним прогнозом), містить повний набір передвиборчих месиджів Партії Регіонів - непрофесійна влада, зростання цін, невпевненість у майбутньому, дайте дорогу справжнім професіоналам, які покращать життя виборців.

З цим набором ПР виграла і парламентські вибори 2007 року. Пам'ятаєте "Партія Регіонів - покращення вашого життя вже сьогодні!"? Якщо не пам'ятаєте, дивіться:

Зараз ці ролики цілком можна демонструвати як антипіар самої Партії Регіонів і її лідера. За два роки перебування у владі Янукович переформатував під себе урядову, парламентську і судову влади, але очікуваного покращення масам так і не забезпечив, що викликає тепер роздратування і турбацію :) цих мас.

Згідно з законом, Віктор Федорович залишатиметься президентом ще три роки.

Дивіться також:

2003: Кучма розпікає Януковича (ВІДЕО)

2004: агітпроп за Януковича (ФОТО)

2006: Тимошенко дарує Кушнарьову намисто (ВІДЕО)

2010: інавгурація Януковича. Як це було (ВІДЕО)

Биківнянський меморіал: пам'ять про вбитих заради живих

30 квітня 1995 року громадський діяч, один із фундаторів Українського товариства "Меморіал", багаторічний дослідник Биківні Микола Лисенко занотував у своєму щоденнику: "30-го, в неділю, відбулося відкриття Меморіального комплексу на Биківнянських могилах. Це за поданням т-ва "Меморіал" та інституту історії України. Відкривав Київський мер А. Косаківський, але людей було небагато. Ми були там усією родиною з 9 до 13 год."

Операція «Вісла»: геноцид, воєнний злочин чи етнічна чистка

Чим була операція «Вісла»? Хто повинен відповідати за кривду, заподіяну українцям Закерзоння 1947 року? Чи варто Україні «симетрично» відповідати на політичні рішення чинної влади Польщі, проголошуючи геноцидом дії комуністичної польської влади проти мешканців українських етнічних територій, що відійшли до Республіки Польща після Другої світової війни? Спробуймо дати кваліфікацію подіям операції «Вісла», виходячи не з емоцій та політичної кон’юнктури, а з позиції норм міжнародного права.

"Я аж ніяк не українофіл". Фрагмент із книжки "Розділена династія" Фабіана Бауманна

Несподіваний погляд на націоналізм: не як історичну неминучість, а як усвідомлений політичний вибір, — пропонує у книжці "Розділена династія" швейцарський історик Фабіан Бауманн. Він досліджує долю київської родини Шульгиних, яка менш ніж за пів століття розділилася на дві протилежні національні гілки: російську та українську. Революція 1917 року остаточно розмежувала Шульгиних: один із них загинув у бою під Крутами, захищаючи Українську Народну Республіку, а другий — воював проти неї.

Найбільша мрія у житті

– Володю, а яка у Вас найбільша мрія в житті? – Жанно, – кажу, – я хочу, щоб Україна була незалежною! Вона подивилася на мене, як на психічнохворого. Звісно, вона знала, що в університеті десь є якісь «божевільні націоналісти», але на філфаці, а не на мехматі.