2004: Янукович закликає народ підніматися на масовий протест. ВІДЕО

У мережі з'явилося відео, де кандидат у президенти Віктор Янукович закликає громадян України повставати для захисту своїх прав.

Ролик завантажив на Youtube користувач Костянтин Бакшук.

"Якщо сьогодні не буде прийнто рішення Верховної Ради припинити знущення над законодавством, над Конституцією України, над порушенням прав наших громадян - тоді треба підніматися всім, і рішуче сказати своє слово "Ні!", - закликає Янукович.

Ідеться про рішення ВР не визнавати результати голосування на виборах президента 21 листопада 2004 року і висловити недовіру Центрвиборчкому на чолі з Сергієм Ківаловим.

Янукович у піджаку поверх гольфа проголошує ці слова під час так званого "сепаратистського" з'їзду в Сєвєродонецьку 28 листопада 2004 року, який зібрався для захисту лідера ПР від Помаранчевої революції.

У тій же промові він говорив іще такі розумні речі:

"...Ещё немного — и все рухнет. Давайте постараемся найти решение, не прибегая к радикальным мерам. Если прольется хоть одна капля крови, этот поток уже не остановить..."

Дивіться також:

2010: інавгурація Януковича. Як це було. ВІДЕО

Янукович - президент-2004. Знищений номер "Урядового кур'єру"

"Долой безнаказанность чинуш!" Листівка Януковича 1990 року. ФОТО

Автор законів про диктатуру Олійник скандує "Зека - геть!". ВІДЕО

2009: передвиборчі ролики ПР про "покращення". ВІДЕО

Виробники яєць засуджують "яєчний теракт". СКАНИ

Янукович обзиває Ющенка "базікалом". ВІДЕО

2003: Кучма сварить Януковича. ВІДЕО

Інші матеріали за темою "Янукович"

Пам’ять про Голокост як зброя гібридної війни

Однією з цілей російського вторгнення було проголошено "денацифікацію України" – ліквідацію "режиму, який глорифікує нацистських поплічників", що автоматично означає співвідповідальність за Голокост. Надалі трагедії сучасної війни почнуть затьмарювати у пам'яті людей трагедії ХХ сторіччя. Це призведе до абсолютно іншого виміру конкуренції пам'ятей, яка до цього обмежувалася жертвами тоталітарних режимів минулого.

Останні дні і смерть Міхновського

Вранці 4 травня 1924 року 4-річний син Володимира Шемета – Ждан – вийшов у садок свого дому. Там дитина першою побачила, на старій яблуні, повішаним майже двометрове тіло гостя свого батька – Миколу Міхновського. Згодом Ждан розповість Роману Ковалю, що батько знайшов у кишені покійного записку: "Волію вмерти власною смертю!"

Останнє інтерв'ю мисткині Людмили Симикіної

Через мою майстерню пройшли всі дисиденти. Всім шилась свита. Я знала всі біографії. Я їх втішала, жаліла. Я знімала ту напругу психічного тиску, одягали новий одяг, знімали той, що вони мали, і вони відважно носили це. Я мріяла про іншу державу, про інший устрій. А одяг шився для цієї мрії. Ось сутність моя була в 1960-ті роки.

На могилі Алли Горської

2 грудня 1970 року на Київщині виявили тіло жорстоко вбитої Алли Горської. Поховали художницю у Києві на Берковецькому кладовищі. Її похорон перетворився в акт громадянського спротиву. Публікуємо текст Євгена Сверстюка, який він написав після смерті Алли Горської. Сверстюк виголосив його на похороні, згодом прощальне слово надрукували у пресі та поширили на Заході.