2004: Володимир Олійник скандує "Зека - геть!" ВІДЕО

Після ухвалення змін до закону "Про судоустрій", одним з авторів якого є депутат-"регіонал" Володимир Олійник, черкащани знайшли відео, як цей політик на мітингах 2004 року кричав "Зека геть!".

Черкащани передали відповідне відео Інсайдеру.

Як відомо, Олійник на той момент втратив посаду черкаського мера і приєднався до "Батьківщини", за списком якої 2006-го пройшов до парламенту.

Серед іншого Олійник закликав черкащан "брати родини і хоч на день поїхати на Майдан", де на той момент проходили акції протесту, "щоб побачити ту добродушну ауру любові".

Він же схвалював дії молодих людей, які на Банковій барабанили в бочки і протестували проти фальсифікації виборів.

"Там [на Майдані] народжується нація", - заявляв Олійник.

Учорашнім законом запроваджено статтю про екстремізм, згідно з якою, за заклики до зміни влади карають позбавленням волі до трьох років.

Дивіться також:

2004: Азаров на помаранчевому Майдані. ВІДЕО

"Долой безнаказанность чинуш!" Листівка Януковича 1990 року. ФОТО

"Покращення життя вже сьогодні". Ролики Партії регіонів. ВІДЕО

Агітпроп за Януковича. СКАНИ

Як "регіонал" прославляв нацистського колаборанта

2004: знищений номер "Урядового кур'єру". ФОТО

Як Чечетов у 2005 році являвся з повинною. ДОКУМЕНТИ

Інші матеріали за темою "Партія регіонів"

Ігор Калинець: «Для мене поезія мала бути загадкою, яку слід відгадати, розшифрувати"

Іноді мене запитують, чи я шкодую, що моє життя так склалося. Мені здається, що ні. Не мало б воно тоді смислу, якби я не перейшов через те все, якби не було тих 60-х, ув’язнення у 70-ті, того піднесення національного — всі ті події допомогли мені відчути, що я щось значу, що я щось зробив, що я комусь потрібен власне таким, яким я є в даний момент. Мені здається, що то і є сенс мого життя.

Петро Франко. Таємниці життя і смерті

28 червня 1890 року народився наймолодший із трьох синів Івана Франка – Петро. В історію визвольної боротьби він увійшов як один із засновників української скаутської організації "Пласт", хоробрий старшина Легіону Українських січових стрільців, командант летунського відділу Української Галицької армії. Для сталінського ж режиму він став небезпечним ворогом народу, якого ліквідували, ймовірно, у перші дні німецько-радянської війни.

Напади Бурундая та їхні наслідки. Уривок із книги "Король Руси Данило Романович" Даріуша Домбровського

Данило Романович, перший король Руси, – одна з головних постатей історії України. Подолавши численних внутрішніх та зовнішніх ворогів, Данило утвердився як один із найвпливовіших володарів Центрально-Східної Європи. Книжка Даріуша Домбровського – найповніша сьогодні біографія Данила Романовича. Ґрунтуючись на багатьох джерелах, автор не лише докладно реконструює життєвий шлях цього видатного державця, а й переконливо вписує його постать у європейський політичний ландшафт.

Суд над дітьми. Ольга Попадин – про молодь ОУН, два арешти і розстріл друзів

17-річна гімназистка зі Львова Ольга Попадин була однією з підсудних на "Процесі 59-ти". Енкаведисти не робили жодних пільг неповнолітнім — лупцювали, знущалися. Про це пані Ольга розповідала в інтерв'ю "Локальній історії". З її спогадів, показова розправа обернулася на протест — молоді арештанти під час суду заманіфестували несприйняття окупаційної влади, а оголошення вироку зустріли виконанням українського гімну.