2004: Володимир Олійник скандує "Зека - геть!" ВІДЕО

Після ухвалення змін до закону "Про судоустрій", одним з авторів якого є депутат-"регіонал" Володимир Олійник, черкащани знайшли відео, як цей політик на мітингах 2004 року кричав "Зека геть!".

Черкащани передали відповідне відео Інсайдеру.

Як відомо, Олійник на той момент втратив посаду черкаського мера і приєднався до "Батьківщини", за списком якої 2006-го пройшов до парламенту.

Серед іншого Олійник закликав черкащан "брати родини і хоч на день поїхати на Майдан", де на той момент проходили акції протесту, "щоб побачити ту добродушну ауру любові".

Він же схвалював дії молодих людей, які на Банковій барабанили в бочки і протестували проти фальсифікації виборів.

"Там [на Майдані] народжується нація", - заявляв Олійник.

Учорашнім законом запроваджено статтю про екстремізм, згідно з якою, за заклики до зміни влади карають позбавленням волі до трьох років.

Дивіться також:

2004: Азаров на помаранчевому Майдані. ВІДЕО

"Долой безнаказанность чинуш!" Листівка Януковича 1990 року. ФОТО

"Покращення життя вже сьогодні". Ролики Партії регіонів. ВІДЕО

Агітпроп за Януковича. СКАНИ

Як "регіонал" прославляв нацистського колаборанта

2004: знищений номер "Урядового кур'єру". ФОТО

Як Чечетов у 2005 році являвся з повинною. ДОКУМЕНТИ

Інші матеріали за темою "Партія регіонів"

Мальтійський лицар – в оперативній розробці нквс

"Протягом кількох місяців у Парижі існує організована Токаржевським таємна організація під назвою «Орден Св. Юра» (ім’я Петлюри). Ця організація… налічує близько 20 осіб… Мета організації достеменно не з’ясована. Кажуть, що цим таємним товариством керував Василь Вишиваний…"

Австралійські українці у В’єтнамській війні

Народились у Німеччині, жили в Австралії, воювали у В’єтнамі на боці США. Матеріали австралійського національного архіву, реєстр ветеранів, журнали бойових дій розкривають крихти інформації про покоління українських мігрантів, яке було створене однією війною та потрапило на іншу.

"Пам’ять може зробити нас людьми, які змінять Україну", - Максим Остапенко

Інтерв’ю з директором "Києво-Печерської лаври" для Музею "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова.

"Мене 2-річну витягнули з-під мертвої мами". Радіо Свобода побувало в селі Угли, що пережило Волинську трагедію

Сарни ‒ Український інститут національної памʼяті отримав звернення від польської громадянки Кароліни Романовської щодо можливості проведення пошуку та ексгумації останків членів її родини, яких убили 12 травня 1943 року. УІНП погодив ці пошукові роботи в селі Угли Рівненської області на 2025 рік. Радіо Свобода поїхало в село Угли, що у Сарненському районі Рівненщини, щоб дізнатися, що там нагадує про трагедію 81-річної давнини? Що залишилося у пам'яті місцевих жителів про ті страшні часи в роки Другої світової війни?