Віктор Суворов: Медведєв надрукував наклеп на Росію

"Ставленик світового єврейства - Сталін відібрав у російських людей їхню Батьківщину, Вітчизну..." Далі - у тому ж дусі. Я просто цитую те, що громадянин Медведєв наказав публікувати з розрахунку "на широке коло читачів".

Ленін проти Сталіна. Брехня радянської економічної статистики

"Уникальный эксперимент с отключением мозга и заменой его газетой "Правда"... В России пропаганда грохочет уже 15 лет так сильно, что товарищи действительно верят, будто по сравнению с немецкими рабочими они живут в раю".

Як народи Африки ледве не стали підданими російського імператора

У 1889 році 150 російських авантюристів висадились на березі Червоного моря, на території сучасної держави Джибуті. Вони заснували колонію Нова Москва, прагнучи закріпитись там, де вже багато віків хазяйнували французи... (рос.).

Волинська трагедія 1943-1944 рр.: пошук між "двома правдами"

Поляки, викруючись на штиках, благали: "Даруйте нам жицє, я ніц нє вінен". А ззаду чотовий О. відзивається: "Наші діти, наші старці чи були винні, що ви їх кидали живцем в огонь?"

Яким має бути сучасний підручник з історії України?

"...В Європі ніхто не заперечує провідну роль в політиці і культурі титульного етносу. Всі інші етноси визнають цю роль, а тому титульний ставиться до них максимально толерантно. У нас же цієї толерантності стосовно титульного етносу не існує..."

450 років Пересопницькому Євангелію. Книга, яка уціліла чудом

"Це, по суті, був підручник. І його спалили. Бо він був написаний, як тоді висловлювались, "на южнорусском языке" - тобто українською. У 1690 році видається указ про знищення всіх книг, написаних руськими богословами.

Homo Sapiens родом із Криму. Сенсація від українських археологів

Найновіші дослідження довели: перша в Європі "людина розумна" мешкала на території сучасної України і саме звідси розселилася по всьому континенту. Хотілося б, щоб ці знахідки зрештою опинилися в наших музеях.

Хто стоїть за провокаторами, псевдоєвреями і українофобами?

Діяльність одеських божевільних, які прикриваються фіговим листком боротьби з антисемітизмом, є політичною технологією проросійських антиукраїнських сил.

Олена Боннер: "Правозахисник - звичайна професія"

"Інтелігенції давно нема. Ті, кого ми так сьогодні називаємо, є в різних верствах суспільства. Серед злодіїв їх теж багато. Не знаю, чому в Росії нема громадянського спротиву. В Україні є, у Грузії є, тільки Росія... Не знаю"

Діду Панасу - 100 років. І досі немає навіть меморіальної дошки

Улюбленець дітвори УРСР мав єврейське походження, не знав російської мови і часто потрапляв під роздачу за свій "націоналізм". Однак обурені глядачі змушували чиновників повернути Дідуся Панаса на екрани.

Лопатою і детектором. Чорні археологи змінюють офіційних

Це вже не збирання гільз чи колекціонування клейм. Ідеться про жахливі випадки плюндрування могил, а то й цілих поховань періоду двох світових воєн. Розкопують поховання санітарного типу, воєнні кладовища.

Репресований "Спартак". Як Берія московському "Динамо" допомагав

Протистояння на футбольному майданчику і поза ним. Сталінський улюбленець проти улюбленців мас. Троє з чотирьох братів Старостіних "піднімали" радянський спорт у таборах (рос.).